REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Listonic pokazał nową wersję aplikacji. Nie ma listy zakupów, jest piłka nożna i Ronaldo

W świecie technologicznym, gdzie innowacje są na porządku dziennym, polska firma Listonic, znana przede wszystkim z tworzenia praktycznych rozwiązań ułatwiających codzienne życie, znów zaskakuje. Ich najnowsze osiągnięcie? Przejęcie i całkowita przebudowa Fangol.pl, popularnej aplikacji poświęconej piłce nożnej.

10.01.2024
12:32
Listonic pokazał nową wersję aplikacji. Nie ma listy zakupów, jest piłka nożna i Ronaldo
REKLAMA

Listonic, słynący z polskiego rodowodu, zdecydował się w sierpniu 2023 roku przejąć Fangol.pl. Od tamtej pory, aplikacja przeszła kompletną metamorfozę, rozpoczynając od nowego wyglądu strony internetowej, po wprowadzenie szeregu nowych funkcji, takich jak dodawanie komentarzy czy uczestnictwo w ankietach.

REKLAMA

Nowe Funkcje Fangol.pl

W najnowszej odsłonie aplikacji Fangol.pl, użytkownicy mogą teraz cieszyć się szeregiem ulepszeń i innowacji. Przede wszystkim, wprowadzono intuicyjny system przeglądania treści. Stary sposób przewijania (swipe prawo/lewo) ustąpił miejsca bardziej tradycyjnemu scrollowaniu góra-dół. Co więcej, w przyszłości planowane jest nawet umożliwienie użytkownikom wyboru preferowanego sposobu przeglądania, co jest odpowiedzią na różnorodne potrzeby i nawyki użytkowników.

Inną znaczącą zmianą jest wzrost interaktywności aplikacji. Użytkownicy teraz mają możliwość głosowania w ankietach, przeglądania treści według tagów i kategorii, a także wyszukiwania konkretnych postów. Te nowe funkcje zdecydowanie ułatwiają dostęp do informacji i umożliwiają bardziej spersonalizowane doświadczenie.

Na koniec, aplikacja Fangol.pl stała się bardziej dostępna. Dzięki dostosowaniu czcionek i kontrastów zgodnie z wytycznymi WCAG, aplikacja podniosła swoje standardy dostępności, stając się przyjazna większej liczbie użytkowników, w tym tym z różnymi potrzebami dotyczącymi dostępności. Wszystkie te zmiany razem składają się na znacznie ulepszoną i bardziej user-friendly wersję aplikacji.

Pierwsze takie w Polsce rozwiązanie quizowe

Listonic i Fangol.pl nie spoczywają na laurach. Oprócz przeniesienia wszystkich funkcji ze strony internetowej do aplikacji, Piotr Moniak, menadżer operacyjny Fangol.pl, zdradza, że trwają prace nad nową, ekscytującą funkcją - quizami piłkarskimi oraz ligą quiz masterów.

To będzie pierwsze takie rozwiązanie na polskim rynku, wzbogacając już i tak imponującą ofertę serwisu.

REKLAMA

Klucz do Sukcesu? Dialog z użytkownikami

Fangol.pl przykłada dużą wagę do opinii i potrzeb swoich użytkowników. Aż 75% z nich wyraziło zainteresowanie nowymi quizami piłkarskimi. Co więcej, serwis regularnie konsultuje planowane zmiany, umożliwiając użytkownikom głosowanie na nowe funkcjonalności poprzez road mapę dostępną na stronie internetowej. To pokazuje, jak bardzo polska firma Listonic dba o swoich klientów i ich doświadczenia, stale dążąc do doskonałości i innowacyjności.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA