1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Gracze i pracownicy zdalni będą zadowoleni. Sprawdziliśmy ofertę elektroniki na wszystko.pl

Lokowanie produktu: wszystko.pl

wszystko.pl to młoda, ale bardzo szybko rozwijająca się, polska platforma zakupowa. Co tam znajdziesz? Nazwa portalu jest odpowiedzią na to pytanie! Dziś przyjrzymy się atrakcjom dla graczy… i nie tylko.

20.09.2023
9:11
wszystko pl

Czasami bywa tak, że najprostsze nazwy są najlepsze. Jak nazwać portal sprzedażowy? Da się na pewno szukać wymyślnej nazwy. Najlepiej jednak podążyć kluczem asortymentu. Gdybym szukał drzwi, pewnie wpisałbym „drzwi.pl”. Gdybym miał ochotę na zakup spodni, mógłbym pomyśleć w podobny sposób. Tak samo przy telefonach, meblach albo oknach, czy też czymkolwiek, co może być w danej chwili potrzebne. Warto byłoby w takim razie ustalić, co będzie się dało kupić na danej stronie.

A co jeśli odpowiedź to „wszystko”?

No cóż – wtedy wskazany przeze mnie klucz doboru nazwy też może się doskonale sprawdzić. Tak zrobili twórcy platformy wszystko.pl.

Mamy już w takim razie za sobą omówienie tego, co da się kupić na tej stronie. Jest tam dosłownie wszystko. Nie wierzycie? Wejdźcie pod podany adres. Zerknijmy – wkrętaki, suszarka do grzybów, męskie perfumy, buty sportowe, żel pod prysznic, smartwatch… to tylko mały wycinek z oferty wszystko.pl.

Portal ruszył nieco ponad dwa miesiące temu

Mimo tak krótkiej historii, mówimy już o naprawdę dużym i dopracowanym przedsięwzięciu. Sprzedawcy mogli rejestrować się tam już od kilkunastu miesięcy, a na długo przed oficjalnym startem, portal był dokładnie testowany przez pracowników firmy Comarch. To właśnie ta marka stoi za wszystko.pl.

Zerknijmy na elektronikę

„Elektronika” to wyjątkowo szeroka kategoria. Co można w niej znaleźć? wszystko.pl pozwala na buszowanie m.in. wśród sprzętów fotograficznych, komputerów, konsoli, sprzętów RTV i AGD, a także urządzeń estradowych, studyjnych i DJ-skich. Nie zabrakło telefonów i akcesoriów.

Niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, czy uwielbiasz grać w gry (a może robisz najpierw jedno, a po godzinach drugie?), na wszystko.pl znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Ogłaszają się tu znane marki

Swoją ofertę przedstawiają m.in. Vobis, Pancernik, 3mk, Planeta AGD czy neo24.pl. Co dla siebie znajdzie zapalony gracz? Wszystko zależy od tego, na czym woli grać. Jeśli szuka laptopa gamingowego, na wszystko.pl zauważy ich mnóstwo. Komputery stacjonarne? Oczywiście, są, podobnie jak głośniki, klawiatury czy słuchawki. Nie zabrakło też konsoli i akcesoriów do nich. Niezależnie od tego, czy wolisz grać na Xboxie, PlayStation, sprzętach Nintendo, znajdziesz tam zarówno sam sprzęt, jak i pady, switche czy ładowarki. Nie zapomniano nawet o miłośnikach oldschoolu. Po kliknięciu w odpowiednią kategorię, znajdziesz akcesoria m.in. do PlayStation 2, PSX czy do przenośnej konsoli Sony sprzed lat, PSP.

 class="wp-image-4044212"

Na wszystko.pl znajdziesz też coś do pracy

Praca zdalna jest wygodna. Można dzięki niej oszczędzić czas i pieniądze na dojazdach, dłużej spać, lepiej jeść, a w przypadku wielu osób mówimy też o lepszej produktywności. Ale łączenie się z firmą i klientami na odległość wymaga też sprzętu. Niektórym zapewnia go pracodawca… ale nie wszystkim i nie każdy.

Na wszystko.pl znajdzie się wiele laptopów i tabletów umożliwiających zamianę pokoju w mieszkaniu w biuro. Nie zabraknie monitorów, dzięki którym obraz z laptopa można wyświetlać na większym ekranie niż wbudowane 13- czy 15 cali, dzięki czemu wzrok po ośmiogodzinnej zmianie jest o wiele mniej zmęczony. Myszki, klawiatury (do szybkiego pisania potrzebny jest nieco inny sprzęt niż do gry), słuchawki z mikrofonami zapewniające dobrą jakość dźwięku podczas rozmowy na Teamsach, routery, przedłużacze, drukarki wraz z atramentem, skanery… kto chce porządnie przygotować się do pracy, kupi na wszystko.pl… wszystko.

 class="wp-image-4044215"

Ale w pracy pomogą ci też inne sprzęty

Niezależnie od tego, czy musisz jeździć do biura, czy tylko łączysz się ze współpracownikami zdalnie i pokazujesz im się na kamerze, musisz godnie się prezentować. Trymer do zarostu, maszynka do włosów, prasownica albo parownica do ubrań – to wszystko pomoże ci w utrzymaniu schludnego wizerunku.

Jeśli jeździsz do biura, docenisz dostępne na wszystko.pl kamery samochodowe, pozwalające np. ustalić, kto jest winny stłuczki. W przygotowaniu śniadania pomogą tostery i opiekacze, zdrowy posiłek w przerwie między konferencjami zapewni sokowirówka, a gdy po pracy albo po długiej rozgrywce przyjdzie czas na trening, warto zanotować swoje wyniki. Zapisze je zegarek sportowy. Gdzie to kupić? Chyba już się domyślasz.

Pamiętaj, że robisz zakupy na godnej zaufania platformie

Kupujesz od znanych i sprawdzonych sprzedawców (nazwę danej firmy możesz zobaczyć na dole oferty), możesz zapłacić za wszystko w przejrzysty i bezpieczny sposób (m.in. za pomocą Przelewów24), uzyskać korzystne raty, a potem wybrać najwygodniejszy dla ciebie sposób dostawy. wszystko.pl to multibrandowe miejsce, gdzie odnajdzie się każdy – od gracza, przez fana nowinek technologicznych, aż po pracującego zdalnie. Sprawdź to sam, wchodząc na wszystko.pl– zwłaszcza jeśli identyfikujesz się ze wszystkimi wspomnianymi wyżej postaciami.

Lokowanie produktu: wszystko.pl
Najnowsze