REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Światłowód Plusa dociera do 13 mln Polaków. Pojawiły się nowe lokalizacje

Dzięki współpracy Plusa ze spółką Światłowód Inwestycje oferta internetowa zielonego operatora dostępna jest w wielu nowych lokalizacjach.

25.05.2023
13:50
światłowód
REKLAMA

Po dołączeniu infrastruktury Światłowód Inwestycje oferta Plus Światłowód  jest dostępna dla ponad miliona nowych punktów adresowych – ogłosił Plus. Łącznie szybki internet od tego operatora dociera do 5,4 mln domów i mieszkań, co oznacza, że 13 mln osób w całej Polsce może mieć dostęp do światłowodu od Plusa.

REKLAMA

Plus Światłowód w nowych miastach.

Dzięki współpracy ze Światłowód Inwestycje nowe lokalizacje z dostępem do oferty światłowodowej Plusa pojawiły się m. in. w Warszawie, Łodzi, Trójmieście, Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, ale także w wielu mniejszych miastach i miejscowościach takich jak Nowy Targ, Skierniewice czy Lubin. Pełen zasięg znajdziemy na stronie Plusa.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty internetu stacjonarnego Plusa mogą skorzystać z rabatów i uzyskać nawet 40 zł zniżki miesięcznie. Oferta Plus Światłowód S (do 300 Mb/s) z umową na 12 miesięcy na łączach Światłowód Inwestycje jest dostępn za 45 zł/mies. przy dokupieniu lub przedłużeniu oferty telewizyjnej Polsat Box za min. 30 zł/mies. lub abonamentu głosowego Plus za min. 59 zł/mies. Dla klientów, którzy nie spełniają powyższych warunków, miesięczna opłata za łącze światłowodowe do 300 Mb/s wynosi 75 zł

wyjaśnia operator.
REKLAMA

W przypadku klientów Plusa i Polsat Box, którzy wybiorą ofertę Plus Światłowód korzystając z infrastruktury sieciowej Netii, miesięczny koszt dostępu do internetu stacjonarnego z łączem o prędkości do 300 Mb/s (Plus Światłowód S) wyniesie 19 zł/mies. Opłata w tej wysokości jest dostępna dla klientów, którzy jednocześnie dokupią bądź przedłużą umowę telewizyjną Polsat Box za min. 30 zł/mies. albo głosową Plusa za min. 59 zł/mies. Dla osób, które nie skorzystają z tej promocji, miesięczny koszt Plus Światłowód S wyniesie 49 zł/mies. 

Użytkownicy, którzy skorzystają z oferty Plus Światłowód mogą skorzystać z dostępu do Disney+ w prezencie na rok. Po upływie 12 miesięcy opłata miesięczna za dostęp do platformy wynosi 28,99 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA