Bluetti pokaże przyszłość energii odnawialnej na GreenPower 2023 w Poznaniu

Lokowanie produktu: Bluetti

GreenPower 2023 to międzynarodowe targi energii odnawialnej, które odbędą się w Poznaniu w dniach 16-18 maja. Mamy do czynienia z najważniejszym wydarzeniem branży odnawialnych źródeł energii na pierwszy kwartał 2023 roku w tej części Europy, które gromadzi wystawców z Polski i zagranicy. W tym firmę Bluetti znaną dzięki przenośnym stacjom energetycznym.

15.05.2023 06.56
Bluetti pokaże przyszłość energii odnawialnej na GreenPower 2023 w Poznaniu

Poznańskie targi GreenPower 2023 to okazja do zaprezentowania najnowszych innowacji oraz trendów w dziedzinie energii słonecznej, geotermalnej, wiatrowej, wodnej, biomasy i biogazu. W trakcie trwania tego wydarzenia odbędą się liczne konferencje, warsztaty, debaty oraz konkursy związane z transformacją energetyczną, magazynowaniem energii czy wsparciem dla przedsiębiorców.

GreenPower 2023 to jednak przede wszystkim niepowtarzalna okazja, aby samemu poznać najbardziej zaawansowane i zrównoważone rozwiązania sektora energetyki odnawialnej.

Wśród wystawców biorących udział w GreenPower 2023 znajduje się Bluetti - lider w dziedzinie przenośnych stacji energetycznych i zestawów generatorów słonecznych. Bluetti to dobrze znana firma założona w 2012 roku, zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów do magazynowania i wytwarzania czystej energii. Producent od ponad dekady dostarcza uniwersalne, przystępne rozwiązania, powszechnie widoczne np. podczas kempingów oraz biwakowania.

Bluetti ma w ofercie szeroki zbiór przenośnych stacji energetycznych, które mogą zasilać różne urządzenia elektryczne o mocy od 100 W do aż 6000 W. Takie przenośne stacje są idealne do użytku w sytuacjach awaryjnych, podczas braku prądu, na kempingach, w podróży czy podczas aktywności na świeżym powietrzu. Można je ładować za pomocą paneli słonecznych, gniazdka sieciowego lub ładowarki samochodowej. Ponadto są wyposażone w różne wyjścia, takie jak AC, DC, USB czy USB-C, do podłączania rozmaitych urządzeń: laptopów, telefonów komórkowych, kamer, dronów, a nawet lodówek oraz telewizorów.

Wśród najważniejszych produktów Bluetti na targach GreenPower 2023 znajdują się:

AC60 - uniwersalna przenośna stacja energetyczna o mocy 600 W

Przenośna stacja energetyczna AC60 jest zasilana z baterii LFP o pojemności 403 Wh (rozszerzalnej), ważąc 8,6 kilograma i będąc zabezpieczona przed kurzem oraz płynami (IP65). Taka stacja może być naładowana w pełni w zaledwie godzinę, dzięki technologii szybkiego ładowania Bluetti.

Bluetti AC60 w terenie

B80 - zewnętrzna bateria o bardzo dużej pojemności
B80 to nowa, zewnętrzna bateria Bluetti o pojemności 806 Wh zabezpieczona przed kurzem IP6, która może współpracować z wieloma produktami tej firmy, jak EB3A, EB55, EB70, EB70S, AC50S, AC180, EB240 czy EB150, oferując godziny zasilania istotnych urządzeń.

AC180 - potężna przenośna stacja o wielkiej mocy 1800W
AC180 to topowa przenośna stacja energetyczna o wysokiej pojemności 1152 Wh i maksymalnej mocy wynoszącej 1800 W. Posiada solidną i wodoodporną (IP65) konstrukcję, co sprawia, że jest odpowiednia do użytku w ekstremalnych warunkach. Do tego posiada tryb zwiększania mocy, który pozwala podnieść wyjście AC aż do 2700 W, z myślą o wymagających energetycznie urządzeniach.

Bluetti AC180 magazynuje energię słoneczną

EP600 - system magazynowania energii dla domu albo samochodu

EP600 to system magazynowania energii (SAE) pozwalający na rzeczywistą niezależność energetyczną w każdym domu. Został wyposażony w dwukierunkowy inwerter o mocy 6000 VA do wejścia i wyjścia prądu przemiennego, zdolny do dostarczenia 230/400 V energii potrzebnej do zasilenia dowolnego urządzenia gospodarstwa domowego czy nawet ładowania samochodu elektrycznego.

Bluetti EP600 zasili dom lub samochód

Zobacz. Sprawdź. Przetestuj. Stoisko Bluetti znajdziesz w Pawilonie 32 - 7A, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Chcesz rozpocząć magazynowanie energii odnawialnej z paneli fotowoltaicznych albo szukasz rozwiązania, które zasili twoje oświetlenie, radio i lodówkę podczas kempingu? Trudno o lepszą okazję do rozpoznania tematu. Bluetti zaprasza wszystkich zainteresowanych poznaniem produktów i rozwiązań na swoje stoisko podczas targów GreenPower 2023 w Poznaniu. Tam będzie można z bliska zobaczyć przenośne stacje energetyczne i zestawy generatorów słonecznych, a także skonsultować się z ekspertami w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań.

Nie przegap okazji, aby poznać Bluetti, lidera w dziedzinie przenośnych stacji energetycznych i zestawów generatorów słonecznych, na targach GreenPower 2023 w Poznaniu.

Lokowanie produktu: Bluetti
Najnowsze