REKLAMA

W sam raz na Mundial: MSI dodaje FIFA 23 i zestaw gracza do laptopa. Można oszczędzić 2000 zł

Z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej MSI organizuje promocję połączoną z piłkarskim konkursem. Do laptopów MSI dodawana jest gra FIFA 23 oraz zestawy gracza, a w konkursie do zgarnięcia jest naprawdę bogaty zestaw kibica.

30.11.2022 10.05
W sam raz na Mundial: MSI dodaje FIFA 23 i zestaw gracza do laptopa. Można oszczędzić 2000 zł
REKLAMA

W trakcie Black Friday wybrane laptopy MSI do gier, multimediów oraz kreatywnej pracy były do zdobycia z pokaźnymi rabatami cenowymi. Znany producent urządzeń postanowił przedłużyć oraz rozwinąć swoją promocję z okazji trwającego Mundialu. Podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej do wybranych laptopów MSI jest dodawana najnowsza gra FIFA 23 oraz zestaw gadżetów.

REKLAMA

FIFA 23 i zestaw gracza dodawany do laptopa MSI - jak na tym skorzystać?

 class="wp-image-3021015"

Zasady promocji są bardzo proste: wystarczy do 11 grudnia, do godziny 23:55 kupić jeden z wybranych laptopów MSI podlegających promocji. Co świetne, w katalogu urządzeń znajdują się nie tylko topowe jednostki dla wymagających graczy, ale również przystępniejszy cenowo sprzęt z układami RTX 3050 Ti, a także laptopy stworzone do kreatywnej pracy. Pełna lista laptopów objętych promocją znajduje się na oficjalnej stronie MSI.

Po nabyciu nowego laptopa (zazdraszczam i gratuluję) trzeba go zarejestrować na witrynie MSI, przypisując do swojego konta w zakładce Moje Produkty. Później odwiedzamy sekcję Promocje w zakładce Członkostwo na tej samej platformie, po czym wybieramy nagrodę do odebrania. W tym przypadku będzie to gra FIFA 23 oraz zestaw gracza. Zestawy składają się z plecaków, toreb i słuchawek, w zależności od nabytego modelu. Szczegółowa instrukcja rejestracji laptopa MSI krok po kroku znajduje się w tym miejscu.

Warto dodać, że same laptopy wciąż są objęte cenowymi rabatami, pozwalającymi oszczędzić do 2000 złotych na zakupie. Im bardziej wydajny sprzęt, tym zazwyczaj wyższa wysokość rabatu.

Na jakie laptopy MSI po cenowych cięciach szczególnie warto zwrócić uwagę?

 class="wp-image-3021990"
MSI Pulse GL66 12U


Laptop MSI Pulse GL66 12U to sprzęt poniżej 5000 złotych, umożliwiający grę we wszystkie najnowsze tytuły na wysokich ustawieniach graficznych, przez kilka kolejnych lat. Z układem RTX 3050Ti, przenośnemu urządzeniu nie jest straszna żadna gra wideo, wliczając w to Cyberpunka 2077 oraz Microsoft Flight Simulatora.

Ważnymi wyróżnikami MSI Pulse GL66 12U jest ekran 15.6" FHD (1920 na 1080 pikseli), 144Hz IPS-Level, a także głośniki Hi-Res Audio. Laptop został wyposażony w rozbudowany układ chłodzenia Cooler Boost 5, co w przypadku mobilnych urządzeń do gier ma szczególne znaczenie.

 class="wp-image-3026379"
MSI GP66 Vector

Laptop MSI GP66 Vector jest natomiast bardzo ciekawym wyjściem, jeśli potrzebujemy dużej mocy połączonej z mobilnością, chcąc zamienić przenośny sprzęt w serce multimedialnego centrum dowodzenia. Laptop można wyposażyć w układy RTX 30, a następnie podłączyć do zewnętrznych monitorów przy pomocy USB-C oraz technologii Matrix Display.

W ten sposób Vector umożliwi granie oraz pracownie w rozdzielczości 4K, na wielkich panelach, co stanowi ciekawą perspektywę dla kreatywnych twórców, streamerów, fotografów, montażystów czy po po prostu bardzo wymagających graczy chcących zachować mobilność, jednocześnie ciesząc się wielkim obrazem w dużej rozdzielczości.

 class="wp-image-3021996"
MSI Creator Z16P

Sam pozostaję zauroczony estetyką laptopa MSI Creator Z16P. Eleganckie urządzenie zostało zaprojektowane jako towarzysz pracy dla osób potrzebujących sprzętu jednocześnie mocarnego, jak również estetycznego oraz poręcznego: fotografów, grafików, filmowców czy projektantów. Właśnie dlatego ekran Creatora jest kompatybilny z rysikiem MSI Pen, a wyświetlacz gwarantuje stuprocentowe pokrycie barw DCI-P3, jednocześnie oferując większą przestrzeń roboczą dzięki proporcjom 16:10 (które przy okazji świetnie sprawdzają się w grach strategicznych).

MSI Creator Z16P spełnia wyśrubowaną certyfikację NVIDIA Studio, a w jego trzewiach można znaleźć najwydatniejsze układy RTX 30, w tym RTX 3080 Ti. Aby zapanować nad taką mocą, laptop został wyposażony w rozbudowany autorski układ odprowadzający ciepło z dodatkową komorą chłodzącą.

Nie trzeba kupić laptopa MSI, by wziąć udział w piłkarskim konkursie o bogaty zestaw kibica.

REKLAMA
 class="wp-image-3021018"

Wszyscy zainteresowani mogą powalczyć o imponujący pakiet o wartości 1200 złotych, składający się z dmuchanej pufy, koszulki polskiej reprezentacji, piłki z najnowszego Mundialu, maszyny do popcornu, butelki na wodę, piłeczki antystresowej, spersonalizowanej karty FUT oraz lootboksa MSI. Każdy może starać się o bogaty zestaw kibica, a MSI przewidziało także kilka nagród pocieszenia.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy napisać komentarz pod konkursowym postem na Facebooku MSI, odpowiadając na pytanie:

Z którym piłkarzem chciałbyś/chciałabyś zagrać w grę komputerową i dlaczego?

Należy się jednak pospieszyć i nie zwlekać z odpowiedziami. Rywalizacja o bogaty zestaw kibica trwa wyłącznie do 2 grudnia, do godziny 23:59. Powodzenia!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA