W Poznaniu pojawił się nietypowy znak: odłóż berło. Kto ma odłożyć co?
Nie, tym razem nie chodzi o kibiców Legii, którym swego czasu śpiewano "gdzie twoje berło, berło i korona", gdy już witali się z gąską i świętowali zdobycie mistrza Polski, po czym stracili je na rzecz Widzewa. Historię polskiej piłki mamy za sobą, czas więc na historię polskich tramwajów. I pociągów w sumie też.

REKLAMA