REKLAMA

Instagram testuje Szablony. Ułatwią tworzenie Rolek

Funkcja dostępna jest na razie dla niewielkiej grupy Instagramerów. Za jej sprawą nie trzeba używać zewnętrznych aplikacji i być fachowcem od montażu, by móc tworzyć tak atrakcyjne Rolki, jak zawodowi influencerzy.

23.04.2022 15.57
Instagram testuje Szablony. Ułatwią tworzenie Rolek
REKLAMA

Jak wynika z informacji zdobytych przez redakcję Insidera, Instagram zdecydował się zainspirować dostępnymi w aplikacji konkurencyjnego TikToka szablonami i stworzyć coś bardzo podobnego dla swoich Rolek.

REKLAMA

Czytaj też:

Za sprawą tego narzędzia użytkownicy mogą w bardzo łatwy sposób wstawiać do przygotowanych szablonów swoje klipy i, opcjonalnie, dźwięki lub piosenki. W ten sposób ich Rolki mogą sprawiać wrażenie pieczołowicie zmontowanych i profesjonalnych, bez konieczności instalowania na telefonie dodatkowej apki.

Instagramowe Rolki jak u najlepszych influencerów. Szablony już w testach.

REKLAMA

Właściciel usługi Instagram potwierdził w oświadczeniu dla Insidera, że istotnie testuje wraz z niewielką grupą Instagramerów wspomniane Szablony i że nieustannie będzie pracował nad nowymi sposobami na jeszcze łatwiejsze tworzenie Rolek,

Instagramowi ponoć wyjątkowo zależy na tym, by użytkownicy tworzyli jak najwięcej własnych, unikatowych Rolek. Podobno znaczna część użytkowników wykorzystuje te funkcję tylko po to, by umieszczać za jej pomocą filmiki zgrane z TikToka, co dla Instagrama jest wizerunkową katastrofą. Klipy zawierające znaki wodne TikToka mają być mniej eksponowane na Instagramie, a wspomniane Szablony mają zapewnić większą liczbę ciekawych Rolek, które angażowałyby odbiorców usługi.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA