REKLAMA

Lokalizator notiOne GPS w najniższej cenie w Polsce. Z nim nie zgubisz plecaka, auta, roweru...

Ale uwaga - tak dobra cena utrzyma się już tylko przez kilkanaście najbliższych dni.

OFERTA: W Sklepie Spider's Web trwa obecnie ograniczona czasowo promocja zarówno na model notiOne GPS, jak i notiOne GPS PLUS. Za ten pierwszy wariant zapłacimy zaledwie 239 zł (normalna cena: 299 zł), natomiast za ten drugi - tylko 479 zł (normalna cena: 599 zł).

09.03.2021 11.12
Lokalizator notiOne GPS i notiOne GPS PLUS w najniższej cenie w Polsce
REKLAMA

Torebka, plecak, rower, samochód, torba ze sprzętem fotograficznym - jest wiele rzeczy, których zdecydowanie nie chcielibyśmy zgubić albo w przypadku których zawsze chcemy wiedzieć, gdzie aktualnie się znajdują. Najprostsze urządzenia śledzące przeważnie w takich sytuacjach odpadają - powiadomią nas wprawdzie, jeśli śledzony przedmiot znajdzie się poza zasięgiem, ale raczej nie pozwolą nam zlokalizować go na mapie ani śledzić w czasie rzeczywistym.

REKLAMA

Dlatego przy sprzętach o większej wartości trzeba postawić na coś bardziej rozbudowanego - tym bardziej, jeśli koszt zakupu takiego zaawansowanego urządzenia śledzącego będzie stanowił jedynie niewielki ułamek ceny nadzorowanego sprzętu.

Takim urządzeniem jest notiOne GPS i notiOne GPS Plus.

 class="wp-image-1569821"

Obie odmiany tego kompaktowego lokalizatora są pod względem technicznym takie same. Mają wbudowany akumulator, moduł GPS i - co najważniejsze - kartę SIM, która pozwala przekazywać dane dotyczące lokalizacji na serwer, a stamtąd - prosto do aplikacji w naszym smartfonie.

W odróżnieniu od prostych lokalizatorów, w przypadku notiOne GPS w każdej chwili możemy więc sprawdzić, gdzie znajduje się nasza potencjalna zguba. Nie zależnie od tego, ile kilometrów nas od niej dzieli - wystarczy, że znajdujemy się - podobnie jak lokalizator - w zasięgu sieci operatora komórkowego.

 class="wp-image-1569164"

Całość jest przy tym na tyle kompaktowa, że nie trzeba się martwić o to, czy zmieści się do torby czy samochodowego schowka. Jest też na tyle lekka, że nie będzie przeszkadzać podczas długich wędrówek z plecakiem. A jeśli ktoś chce ją przymocować np. do drogiego roweru - żaden problem, w zestawie znajduje się specjalny pokrowiec, dzięki któremu notiOne powinna sobie poradzić z różnymi warunkami pogodowymi.

Mimo niewielkich wymiarów zewnętrznych akumulator powinien zapewnić przy tym nawet do kilku tygodni pracy bez ładowania.

Czy jest niezbędny jakiś abonament?

Nie. Obie wersje (PLUS i zwykła) oferują te same podstawowe funkcje. Pozwolą więc sprawdzać lokalizację naszego urządzenia bez żadnych dodatkowych opłat, o ile znajduje się ono na terenie Polski.

Wariant zwykły aktualizuje przy tym swoją pozycję co 10 minut, kiedy urządzenie się przemieszcza i raz na dobę, kiedy pozostaje w jednym miejscu. W przypadku wersji PLUS można te parametry modyfikować - przykładowo po wykryciu ruchu notiOne GPS PLUS będzie przesyłać na serwer dane o lokalizacji nawet co 10 sekund, a i podczas bezruchu będzie aktualizować swoje położenie częściej.

notiOne GPS PLUS pozwala też na aktywację alarmu antykradzieżowego - otrzymamy powiadomienie, kiedy urządzenie zostanie poruszone. Zadziała też nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju (w roamingu). Dłużej jest też przechowywana historia lokalizacji - do 30 dni.

Cena? Najlepsza w Polsce.

REKLAMA

W Sklepie Spider's Web trwa obecnie ograniczona czasowo promocja zarówno na model notiOne GPS, jak i notiOne GPS PLUS. Za ten pierwszy wariant zapłacimy zaledwie 239 zł (normalna cena: 299 zł), natomiast za ten drugi - tylko 479 zł (normalna cena: 599 zł).

Jak za urządzenie, które może nam pomóc odnaleźć sprzęt fotograficzny za kilkanaście tysięcy złotych albo nawet samochód za kilkadziesiąt tysięcy złotych, można to traktować jako promocję promocji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA