Jeśli masz iPhone'a, to możesz już zabezpieczyć twoje rozmowy na Messengerze. Jeśli nie masz iPhone'a, to nie możesz
Messenger wprowadził nową i bardzo potrzebną funkcję do aplikacji Messenger na iOS-a i iPadOS-a. Możemy zablokować dostęp do aplikacji, nawet gdy ktoś już odblokował samo urządzenie.

REKLAMA


