Grał w Pokemon GO i został okradziony. Złodzieja nagrała kamera w telefonie
Granie w Pokemon GO może być niebezpieczne. Przekonał się o tym pewien streamer, który nadawał wideo na żywo ze swoich wieczornych łowów. Okazało się, że to jego telefon został złowiony przez złodzieja, a całe zdarzenie mogli śledzić jego widzowie.

REKLAMA