REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Opłaca się przejść do Orange. Potężny bonus

Orange rozpoczął nowy rok z przytupem. Operator uruchomił bowiem świetną ofertę z promocją, dzięki której można zdobyć 5000 GB przez rok. Masa gigabajtów, a to wszystko dla klientów na kartę.

09.01.2024
17:25
orange 5000 GB
REKLAMA

Operatorzy często odpalają coraz to kolejne udogodnienia dla swoich obecnych i nowych klientów. Tym razem uruchomiono promocję, która skierowana jest przede wszystkim do osób wybierających nowy numer w tej sieci lub przenoszących z innej sieci. Dodatkowo, istnieje możliwość przejścia z innej oferty Orange lub nju mobile na kartę. Oznacza to, że obecni użytkownicy z tego typu ofertą mogą dużo zyskać, wydając tak naprawdę niewiele.

REKLAMA

Orange rozdaje nawet 5000 GB dla klientów na kartę. Co trzeba zrobić?

Promocja nazywa się "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu za 0 zł na pierwszy miesiąc + ekstra 4800 GB przez rok" i potrwa do końca marca 2024 r., a więc klienci będą mogli z niej skorzystać praktycznie przez następne trzy miesiące. Jak sama nazwa mówi, promocja gwarantuje dostęp do rozmów telefonicznych, SMS-ów oraz MMS-ów do wszystkich sieci za darmo – z pakietem otrzymujemy też 25 GB internetu, a to wszystko przez pierwszy miesiąc (31 dni) za darmo.

Dodatkowo, przy odnowieniu oferty użytkownik, obok podstawowych 25 GB internetu, może liczyć na 400 GB w prezencie przez następne 12 miesięcy, co daje łącznie 4800 GB przez rok. Pierwszy miesiąc jest za darmo, natomiast od drugiego pakiet będzie kosztował 35 zł/mies., co wydaje się naprawdę świetną opcją. Poza tym nie mamy tu żadnych umów na czas określony, tak jak jest to w przypadku abonamentów, co daje większą wolność i możliwość zmiany oferty lub sieci po jakimś czasie, wszak mówimy o ofercie na kartę.

Odnowienie odbywa się każdego miesiąca i wystarczy, że będziemy mieć 35 zł na koncie głównym. Warto jednak zaznaczyć, że nowi użytkownicy Orange z taryfami "Zawsze bez limitu", "Orange IoT na kartę" lub "Ekstra Numer" nie będą mogli skorzystać z dodatkowych GB. Aby aktywować promocyjną ofertę, trzeba będzie kupić starter Orange i zarejestrować nowy numer, a później wysłać bezpłatnego SMS-a o treści START na numer 814.

Ale zaraz, mowa była o 5000 GB, to gdzie pozostałe 200 GB? Promocję Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu za 0 zł na pierwszy miesiąc + ekstra 4800 GB przez rok połączymy z bonusem za zgody marketingowe, za które klient może jednorazowo uzyskać pakiet 200 GB (ważne przez 31 dni), wysyłając SMS-a o treści TAK pod numer 80290. W ten sposób można uzyskać nawet 5000 GB, a to wartość, którą trudno będzie wykorzystać nawet przez cały rok.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej Orange – warto go przeczytać przed skorzystaniem z oferty. Niemniej jednak ta wydaje się naprawdę opłacalna – jeśli w waszej okolicy macie dobry zasięg Orange i szukacie dużych paczek internetu, to za 35 zł/mies. trudno będzie znaleźć lepszą opcję.

REKLAMA

Więcej o nowościach w Orange i u innych operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA