REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Orange rozdaje darmowy internet. Wystarczy jeden prosty krok

Jeśli jesteś w Orange, masz szczęście. Operator rozdaje darmowe gigabajty z okazji środy. To idealny sposób na rozpoczęcie nowego roku, chociaż bonus można odebrać tylko przez ograniczony czas.

03.01.2024
20:42
Orange rozdaje darmowy internet
REKLAMA

Pomarańczowy operator jest znany z cotygodniowego przyznawania bonusów swoim klientom. Różnią się między sobą – zazwyczaj są to uwielbiane przez wszystkich darmowe paczki internetu o mniejszych lub większych wartościach. Czasami zdarzają się też promocje w postaci dostępu do innych autorskich usług Orange lub korzystne zniżki. Jednak to właśnie paczki dodatkowych gigabajtów są warte uwagi, bo przecież każdy korzysta z mobilnego internetu, którego nigdy nie jest za wiele.

REKLAMA

Darmowe gigabajty w aplikacji Mój Orange. Możesz odebrać 7 GB

Rzecznik Orange Wojciech Jabczyński poinformował, że z okazji środy w aplikacji Mój Orange operator przygotował bonus w postaci darmowych gigabajtów: dokładnie 7 GB. Niemniej jednak z tej oferty nie skorzystają wszyscy klienci pomarańczowego operatora, a jedynie tylko ci abonamentowi. Aby odebrać, bonus wystarczy przejść do aplikacji i zakładki Dla Ciebie.

Warto zaznaczyć, że każdy klient może odebrać swój pakiet tylko raz. Ten ma być dostępny do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego, więc jedni skorzystają dłużej, inni zaś krócej. Darmowe 7 GB można odebrać do momentu aż nie pojawi się kolejny środowy bonus, czyli do 10 stycznia 2024 r. - w następną środę zostanie uruchomiona inna promocja.

Co z klientami korzystającymi z Orange na kartę? Ci niestety nie mogą liczyć na darmowe 7 GB, ale jako że mamy pierwszą środę miesiąca, pomarańczowy operator również przygotował mały prezent. W styczniowej edycji użytkownicy z taką ofertą odbiorą dostęp do usługi Orange Lokalizator na 2 miesiące za darmo. Jak sama nazwa usługi sugeruje, ta zapewnia funkcję lokalizowania smartfonów naszych bliskich (m.in. dzieci lub osób starszych).

Dostęp możemy zyskać w aplikacji Mój Orange w zakładce Dla Ciebie – po darmowych dwóch miesiącach próbnych usługa ma kosztować 12 zł/mies., natomiast nic nie stoi na przeszkodzie anulowania jej odpowiednio wcześniej. Operator na 2 dni przed końcem promocji poinformuje użytkownika, że niebawem zacznie się okres płatny – zapewni także pełny poradnik dotyczący rezygnacji z rozwiązania, jeśli ten nie będzie chciał korzystać z usługi. Dostęp do usługi jest do odebrania do 31 stycznia, a regulamin promocji można znaleźć tutaj.

REKLAMA

Więcej o ofertach i nowościach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA