REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Wysyp promocji dla posiadaczy Allegro Smart. Znamy termin nowego Allegro Smart Week

Allegro Smart jest z nami już od przeszło czterech lat, a ja nie wyobrażam już sobie platformy handlowej bez podobnej usługi. Niebawem rusza święto smartowiczów, czyli nowy Smart Week z promocjami.

27.09.2022
19:07
Znamy termin nowego Allegro Smart Week
REKLAMA

Usługa Allegro Smart jest dostępna już od przeszło czterech lat, a ja korzystam z niej od samego początku. Co prawda sam robię to z doskoku, bowiem używam planu Family, który udostępnia mi druga połówka. To właśnie moja żona jest główną użytkowniczką Smarta, a aplikacja pokazuje, że na dostawach zaoszczędziliśmy łącznie ponad 2000 zł.

REKLAMA

Osób takich jak my jest znacznie więcej, o czym informuje samo Allegro. Cały program Allegro Smart wygenerował użytkownikom oszczędności przekraczające 5,2 mld zł. Rekordowy użytkownik zaoszczędził na Smarcie absolutnie szaloną kwotę 350 tys. zł. Allegro chwali się, że na platformie jest w tej chwili ponad 160 mln ofert z oznaczeniem Smart.

Cały dom zawalony wędkami kartonami

Jeżeli nie poznałeś jeszcze Allegro Smart, to spieszę z wyjaśnieniem, że jest to abonament kosztujący obecnie 49 zł za rok lub 10,99 zł za miesiąc. Po jego wykupieniu mamy darmowe dostawy kurierskie i do automatów paczkowych, czyli do Paczkomatów InPostu i własnych automatów Allegro One Box. Darmowe dostawy obowiązują dla przedmiotów kosztujących minimum 40 zł na Allegro.

allegro one box allegro smart box kurier automaty

Co więcej, w ramach Smarta są też darmowe zwroty. Połączenie tej funkcji z Allegro Pay, w którym płacimy za przesyłkę później, ma wiele plusów, ale ma też jeden nieoczywisty mankament. Otóż mój dom czasami przypomina magazyn. Żona zamawia niepoliczalne ilości ubranek i innych drobnych akcesoriów dla dzieci. Wiecie, różne kolory, różne rozmiary, itd. Decyzję o tym, co zostaje, żona podejmuje już w domu, ale z niewiadomych względów robi to nie od razu, ale tuż przed końcem okresu zwrotów.

To jednak nie jest winą samej usługi, która jest genialnym rozwiązaniem. Do tego Allegro Smart jest bardzo tanim abonamentem. To właśnie z uwagi na Allegro Smart zamawiamy do Paczkomatu najróżniejsze produkty, których kiedyś nie opłacało się zamawiać przez internet z uwagi na koszty wysyłki. W Smarcie kupujemy kawę czy np. tabletki do zmywarki. Bo czemu nie? Jest to dla nas oszczędność czasu i pieniędzy, a Paczkomat mamy tuż przy domu (jak chyba każdy Polak).

Allegro Smart Week - znamy datę nowej edycji festiwalu promocji.

REKLAMA

Allegro Smart Week to tydzień okazji cenowych, w czasie którego codziennie pojawiają się nowe promocje na wybrane urządzenia. W poprzednich edycjach trafiały się prawdziwe perełki. W ubiegłym roku upolowałem Xboxa Series S za 1099 zł, co było ofertą, która do dziś nie została pobita.

Tegoroczny Smart Week rozpocznie się 10 października i potrwa tydzień, do 16.10 włącznie. Niestety na stronie Smart Weeka Allegro nie zdradza jeszcze, jakie oferty zobaczymy, ale wiadomo, że obniżki sięgną 50 proc. Zniżki są dostępne dla klientów korzystających z Allegro Smart.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA