REKLAMA
 1. SPIDER'S WEB
 2. Oprogramowanie
 3. Technologie
 4. Tech

mBank Giełda to nowa aplikacja dla graczy. Tych giełdowych

W App Storze pojawiła się nowa aplikacja, z której ucieszą się zarówno profesjonalni maklerzy, jak i gracze zainteresowani akcjami CD Projekt RED. mBank Giełda można już pobierać na iPhone’y. Niestety, póki co tylko na iPhone'y.

mbank gielda aplikacja iphone appstore
REKLAMA

Na bankowość mobilną nie ma co w Polsce narzekać, bo praktycznie każdy bank ma nowoczesną aplikację do obsługi rachunków, a karty płatnicze można podpiąć pod takie usługi jak Apple Pay i Google Pay. Gorzej jest z usługami maklerskimi i dostępem do giełdy papierów wartościowych z poziomu smartfona.

REKLAMA

Często zdarza się tak, że klienci, którzy są zainteresowani zakupem lub sprzedażą akcji bezpośrednio w swoim banku, odsyłani są do dodatkowej aplikacji, o której mało kto pamięta (z programistami włącznie). W niektórych przypadkach odsyłani jesteśmy nawet do przedpotopowych stron mobilnych…

mbank gielda aplikacja iphone 1 class="wp-image-1781386"
Nowa aplikacja mBank Giełda w App Storze

mBank Giełda, czyli nowa aplikacja do grania na giełdzie.

Jednym z banków, który postanowił odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów zainteresowanych giełdą, jest mBank. Już wcześniej w jego portfolio można było znaleźć aplikację mDM, a teraz w ofercie pojawiła się zupełnie nowa aplikacja w wersji na iPhone’y i nazwie mBank Giełda, która trafiła do sklepu App Store.

mBank przekonuje, że dzięki nowej aplikacji będzie można inwestować z dowolnego miejsca na Ziemi z dostępem do internetu. Program przeznaczony jest zarówno dla klientów Maklera, jak i Biura maklerskiego mBanku, a z jego poziomu można uzyskać dostęp do światowych rynków, w tym:

 • Stany Zjednoczone (NYSE, NASDAQ);
 • Wielkia Brytania (LSE);
 • Niemcy (Deutsche Börse).
 • Wykres w mBank Giełda
 • mBank umożliwia podgląd portfela

Jakie jeszcze funkcje ma mBank Giełda?

W programie można sprawdzić stan swojego rachunku wraz z bieżącą wyceną wszystkich aktywów, a także wprowadzać nowe zlecenia na zakup i sprzedaż akcji. Formatka zlecenia automatycznie przelicza wartości, a do tego mBank Giełda zapewnia dostęp do podglądu notowań w formie konfigurowalnej listy.

Oprócz tego klienci mBanku mogą liczyć na powiadomienia Push o realizowanych zleceniach, a także przeglądać informacje rynkowe ze spółek i z serwisu Polskiej Agencji Prasowej. Do tego dochodzi podgląd historii oraz listy zleceń i transakcji bieżących, a do logowania wykorzystane są Face ID lub Touch ID.

REKLAMA
 • Notowania w mBank Giełda
 • mBank Giełda i Tryb Ciemny

Szkoda jedynie, że mBank nie przygotował swojej nowej aplikacji w wersji na iPada, ale miłym zaskoczeniem jest to, że można zainstalować ją na komputerach Mac z procesorami Apple M1. Oby szybko pojawiła się stosowna aktualizacja interfejsu dostosowana do ekranów większych niż te montowane w iPhone’ach.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
Aktualizacja: 3 dni temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA