W Ameryce najlepiej sprzedaje się Samsung Galaxy S III, ale tam, gdzie nie ma iPhone'a
Przedstawiciele amerykańskiego oddziału T-Mobile poinformowali na Twitterze, że Samsung Galaxy S III jest najlepiej sprzedającym się telefonem w historii. Komunikat ten brzmi trochę niedorzecznie. W końcu nie od dziś wiadomo, że to iPhone podbija wszystkie duże rynki, a nie jeden model telefonu z Androidem. Jak to możliwe?

REKLAMA
