Sieci winią iPhone'a za spadki. Zarabia Apple
Bardzo ciekawy artykuł pojawił się dzisiaj w "Gazecie Wyborczej", który dowodzi, że żadna sieć komórkowa na świecie nie zwiększyła udziału w rynku ani zysków po wprowadzeniu iPhone'a. Co więcej, niektóre telekomy obwiniają iPhone'a za spadki marży.
REKLAMA