REKLAMA

LEGO wypuściło klocki, których nie złożysz w domu. Kosztują krocie

Współpraca LEGO i Fortnite’a weszła na nowy poziom. Gracze mogą teraz zakupić cyfrowy zestaw klocków w cenie tradycyjnego. Ten jednak ma zastosowanie wyłącznie w specjalnym trybie gry – nie można go zbudować w realnym świecie i postawić na półce.

08.03.2024 09.31
Fortnite otrzymało cyfrowy zestaw klocków LEGO
REKLAMA

Fortnite, dzięki wprowadzeniu trybu Battle Royale, zrewolucjonizował branżę gier wideo. Teraz, we współpracy z LEGO, staje się czymś więcej niż grą – staje się platformą pełną różnorodnych doznań. A dla fanów LEGO to spełnienie marzeń – możliwość zakupu cyfrowego zestawu klocków za prawdziwe pieniądze.

REKLAMA

LEGO wydaje cyfrowe zestawy w Fortnite

Kolekcje LEGO dostępne będą w sklepie z przedmiotami już od 10 marca 2024 roku, od godziny 01:00 czasu polskiego. Te wirtualne zestawy działają jak schematy w grze, umożliwiając szybką budowę struktur i dodanie im dekoracyjnego charakteru.

Każdy zestaw składa się z dwóch elementów:

  • Gotowych projektów budowli - są to prefabrykowane struktury, które możesz łatwo złożyć w swoim wirtualnym świecie LEGO Fortnite.
  • Przedmiotów dekoracyjnych, które pozwalają na dalszą personalizację twojego świata.

Dostępne zestawy:

  • Promenada przy Plaży (1900 V-dolców, około 70 złotych): słoneczny motyw plażowy z 7 gotowymi budowlami i 44 przedmiotami dekoracyjnymi.
Zestaw Promenada przy Plaży
  • Durrr Burgerownia (2000 V-dolców, około 74 złote): kultowa restauracja Durrr Burger z 3 budowlami i 41 przedmiotami dekoracyjnymi.
Zestaw Durrr Burgerownia
  • Zamek Rycerzy Herbu Lew (2500 V-dolców, około 90 złotych, dostępny od 17 marca, godz. 01:00 czasu polskiego): majestatyczny zamek z 10 budowlami i 64 przedmiotami dekoracyjnymi.
Zestaw Zamek Rycerzy Herbu Lew

Przeczytaj więcej growych newsów na Spider's Web:

Po zakupie zestawu LEGO zyskujesz dostęp do jego zawartości w menu budowania Lego Fortnite. Możesz używać elementów w swoich światach, a nawet dzielić się nimi ze znajomymi – w maksymalnie ośmiu światach tygodniowo. Jak zaznacza Epic, zawartość zestawu LEGO ma charakter czysto kosmetyczny i nie zapewnia żadnej przewagi w grze. I też nie zapewnia nic, co mógłbyś postawić na biurku, bo to jedynie cyfrowy zestaw w cenie normalnego, acz mniejszego.

Aktualizacja 29.0 przyniosła także inne zmiany:

REKLAMA
  • Mechaniczne elementy: w nadchodzącej aktualizacji pojawią się nowe mechanizmy, takie jak kierownica, dźwignie i inne, które urozmaicą rozgrywkę i pozwolą na tworzenie bardziej interaktywnych konstrukcji.
  • Prezentacja ryb: pochwal się złowionymi legendarnymi okazami, umieszczając je w specjalnych akwariach.
  • Stroje LEGO: nowe wersje LEGO dla popularnych strojów z Fortnite’a (m.in. Plażowe Barwy, Agentka Wywiadowcze Barwy, Motocyklista).
Kup prawdziwe klocki LEGO
MediaExpert
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA