REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Oto Samsung Galaxy S23 w wersji taktycznej. Nawet na froncie potrzeba dobrych telefonów

Nawet w wojsku potrzebują mocnych i wydajnych smartfonów. Z pomocą przychodzi Samsung Galaxy S23 Tactical Edition.

21.09.2023
14:55
Oto Samsung Galaxy S23 w wersji taktycznej. Nawet na froncie potrzeba dobrych telefonów
REKLAMA

Samsung Galaxy S23 w wersji taktycznej to odpowiedź na potrzeby wojska i służb mundurowych. Przy jej projektowaniu skupiono się na ekstremalnych warunkach w jakich są użytkowane oraz na funkcjach potrzebnych wojsku.

REKLAMA

Jeżeli o warunki to żeby im sprostać trzeba było wzmocnić obudowę Samsunga Galaxy S23. Zdecydowano się na włożenie go do specjalnego etui, które bardzo odporne. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że mamy do czynienia z regularnym smartfonem ze wzmocnionym etui, ale to tylko pozory. Owszem - znajdziemy tutaj przepiękny wyświetlacz Dynamic AMOLED, Snapdragona 8 Gen, ten sam zestaw aparatów. Prawdziwa różnica ukryta jest we wnętrzu.

Więcej o Samsungu Galaxy S23 pisaliśmy:

Samsung Galaxy S23 Tactital Edition może służyć komandosom

A także innym żołnierzom, którzy wykonują swoje misje, a to wszystko dzięki kilku opcjom. Pierwsza to tryb Stealth, w którym wyłączona jest łączność komórkowa. Druga to tryb e-911, który wycisza wszystkie sygnały radiowe i umożliwia komunikację poza siecią.

W telefonie można włączyć łączność tylko z określonymi sieciami, np. sieci 5G używanej przez wojsko. Połączenia zabezpieczone są podwójną siecią VPN.

REKLAMA

Co ciekawe - Samsung zmodyfikował działanie ekranu dotykowego, tak żeby można było go używać w grubych wojskowych rękawiczkach. Jest tylko jeden szkopuł - nie da się kupić tego smartfonu na wolnym rynku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA