1. Spider's Web
  2. Technologie

Infoshare 2022: Święto branży, którego nie można przegapić

Patronat medialny

15 lat temu zaczynali w salce na 200 osób na Politechnice Gdańskiej. Dziś to największa impreza technologiczna w tej części Europy. Infoshare, czyli święto inżynierów, startupowców, marketingowców i inwestorów, już 6 i 7 października w Gdańsku. Będziemy tam i my!

29.09.2022
12:24
Infoshare 2022: zapowiedź

Infoshare od lat uznawany jest z jedną z najważniejszych tego typu imprez w Polsce i regionie, więc i tym razem organizatorzy spodziewają się liczonego w tysiącach osób zainteresowania. A to oznacza dwa dni dyskusji i prezentacji na aż sześciu scenach tematycznych.

Oczywiście wszystko koncentruje się wokół technologii, a że te są już w zasadzie wszędzie, to i spektrum tematów robi wrażenie. Infoshare ma rodowód wywodzący się ze środowiska IT, toteż te dziedziny zajmują jego istotną część. Deweloperzy będą mieli swoje panele i prezentacje na aż trzech scenach tematycznych, gdzie toczyć się będą branżowe rozmowy. Jedną scenę dostaną marketingowcy. Tam wystąpią m.in. takie osoby jak Kamil Bolek (członek zarządu LTTM, największej agencji influencerskiej w tej części Europy), Artur Jabłoński z Digitalk.pl czy Paweł Tkaczyk z MIDEA.

Z kolei na głównej scenie odbędą się m.in. półfinały konkursu startupów. W piątek itneresujace mogą być m.in. panele dotyczące Ukrainy. Najpierw Sasha Garcia Gavryluk i Michiał Jackowski opowiedzą, jak ukraińskie i polskie firmy IT działają wspólnie mimo wojny. Potem Dmitry Vartanian z SID Venture Partners powie o obecnej sytuacji ukraińskich startupów. A następnie o całym rynku technologicznym w Ukrainie opowie Andrii Degeler z TNW.

Spider’s Web na Infoshare 2022

Jest też scena inspiracji i to tam będziecie mogli znaleźć panel z naszym udziałem. W piątek, 7 października, o godz. 15:05 Jakub Wątor poprowadzi panel dotyczący wyzwań, ryzyk i zagrożeń wokół cyberbezpieczeństwa. W panelu wezmą udział Krzysztof Klimczak, prezes firmy Authologic zajmującej się metodami weryfikacji tożsamości, Michał Wroczyński, szef Samurai.Labs dbającego o bezpieczeństwo najmłodszych w sieci oraz Łukasz Leśniewski z firmy Nigriv Hub chroniąca inne przedsiębiorstwa przed cyberprzestępcami.

Jak wojna zmieniła krajobraz świata cyberprzestępczego? Czy nastąpiło do przegrupowań, nowych sojuszów i zmiany kierunków ataków? A gdzie w tym wszystkim jest Polska? I gdzie będzie: za rok, dwa, trzy? Co się zmieni w najbliższych latach, a czego najbardziej boją się eksperci? To niektóre z pytań, które padną podczas tego panelu.

Cały harmonogram imprezy wraz z rozpiską wydarzeń na wszystkich sześciu scenach można znaleźć na oficjalnej stronie Infoshare. Panele będą też transmitowane online.

Spider's Web objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Fot. główne: Tomek Kamiński

Patronat medialny
Najnowsze
Zobacz komentarze