REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Oto Samsung Galaxy Buds Pro. Najlepszy przyjaciel Galaxy S21

Idealne akcesorium do Samsunga Galaxy S21 nie istnie… jak najbardziej istnieje. Nazywa się Samsung Galaxy Buds Pro i wiele wskazuje na to, że nowe słuchawki spodobają się nie tylko posiadaczom smartfonów z serii Galaxy.

14.01.2021
16:09
Oto Samsung Galaxy Buds Pro. Najlepszy przyjaciel Galaxy S21
REKLAMA

Samsung od kilku lat konsekwentnie rozwija swoje bezprzewodowe „pchełki” i z roku na rok robi to coraz lepiej. Samsung Galaxy Buds i Galaxy Buds+ zebrały same pochwalne noty od użytkowników i recenzentów. Galaxy Buds Live były dziwnym konceptem, który nie każdemu przypadł do gustu, ale nie można im odmówić innowacyjności i funkcjonalności.

REKLAMA

Samsung Galaxy Buds Pro łączą to, co najlepsze w Budsach i Budsach Live - klasyczny kształt słuchawek z mniejszym etui i aktywną redukcją hałasu.

Samsung Galaxy Buds Pro są idealnie dopasowane do Galaxy S21.

Podobnie jak w poprzednich latach słuchawki kupimy w trzech kolorach, odpowiadających wariantom kolorystycznym nowych smartfonów Galaxy S21. Tym razem Samsung zamknął swoje słuchawki w mniejszym etui niż Galaxy Buds+, więc łatwiej będzie je wcisnąć do kieszeni czy torebki. Konstrukcja jest uszczelniana i spełnia normę IPX7.

 class="wp-image-1559942"

Od strony konstrukcyjnej są one bardzo zbliżone do Galaxy Buds, z kilkoma tylko wyjątkami. Jako że oferują ANC, zostały wyposażone w dodatkowe mikrofony zbierające dźwięk zarówno otoczenia, jak i z wnętrza słuchawek, by jak najefektywniej redukować hałas podczas słuchania muzyki i rozmów telefonicznych. Każda słuchawka ma łącznie trzy mikrofony, w tym jeden podwójny, zbierający dźwięk otoczenia oraz osobny mikrofon wyciszający szum wiatru.

 class="wp-image-1559948"

Redukcję hałasu można będzie regulować w dwóch stopniach (niska i wysoka), wyłączyć ją zupełnie lub korzystać z trzystopniowego trybu ambient sound, pompującego dźwięki z zewnątrz do naszych uszu. ANC można sterować z poziomu słuchawek lub aplikacji, ale można też przestawić funkcję w tryb automatyczny, w którym to słuchawki same zdecydują, jak mają działać.

 class="wp-image-1559957"

Jeśli chodzi o brzmienie, to za jego klarowność odpowiadają po dwa przetworniki w każdej słuchawce - 11 mm woofer oraz 6,5 mm tweeter. Samsung Galaxy Buds Pro oferują też audio 360 do oglądania filmów (podobna funkcja do spatial audio w Apple AirPods Pro) i potrafią się automatycznie przełączać między podłączonymi urządzeniami, choć zakładam, iż funkcja ta będzie działać wyłącznie z urządzeniami Samsunga: telewizorami, tabletami i smartfonami.

 class="wp-image-1559960"

Galaxy Buds Pro mają wiele do zaoferowania ale też wiele do udowodnienia.

REKLAMA

Galaxy Buds Pro będą w Polsce kosztować 999 zł, a to stawia je tuż obok znakomitych AirPodsów Pro czy Jabry Elite 85T. Samsung naprawdę będzie musiał wywiązać się z obietnic, by pokonać tak dobrych rywali.

O tym, czy nowe słuchawki Samsunga w istocie są tak dobre, jak zachwala je producent, przekonamy się w najbliższych dniach, gdy trafią do nas na testy. Oficjalny start sprzedaży zaplanowano na 29 stycznia, zaś do 28 stycznia otrzymamy je gratis kupując jeden ze smartfonów Galaxy S21.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA