REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Media

Polska - Armenia. Gdzie obejrzeć mecz na żywo i w Internecie

Jeżeli jesteś kibicem piłki nożnej, to z całą pewnością czekałeś na ten moment do blisko dwóch lat. Przy odrobinie szczęścia już dziś polska reprezentacja może zapewnić sobie udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Świata w Rosji. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Armenia na żywo i w Internecie?

Gdzie obejrzeć mecz Polska-Armenia?
REKLAMA
REKLAMA

Dobrej atmosfery w kadrze może pozazdrościć nam większość reprezentacji na świecie. Najlepszym tego dowodem jest popis Wojciecha Szczęsnego na konferencji prasowej przed dzisiejszym meczem:

Mecz Polska - Armenia rozpocznie się o godz. 18:00 na Stadionie Hanrapetakan w stolicy Armenii, Erywaniu.

Wyniki nie przysparzają bólu głowy kibicom. Czym jest jedna porażka i remis w przeciągu całych eliminacji? Świetne wyniki udowadniają tylko, że dobra gra reprezentacji podczas Euro 2016 nie była wynikiem przypadku.

Co ważne - Grzegorz Krychowiak wraca do formy w lidze angielskiej i otrzymał powołanie do kadry po jednym meczu pauzy. W Anglii zagrał dopiero kilka spotkań, ale już teraz można spokojnie uznać, że ten - wydawać by się mogło - sportowy krok w tył, wyszedł temu piłkarzowi na dobre. Podobnie jak kadrze Adama Nawałki.

Z Krychą w składzie reprezentacja praktycznie nie przegrywa. Ostatnio miało to miejsce 4 września 2015 roku, kiedy polegliśmy z Niemcami. We Frankfurcie padł wynik 1-3, a po nim? Po nim nastąpiła seria 18 meczów bez porażki z Krychowiakiem w składzie.

Jeżeli dodać do tego stałą i niezwykle wysoką dyspozycję Roberta Lewandowskiego oraz dobrą formę kilku innych reprezentantów, to czy jest coś, o co powinniśmy się martwić?

Niestety tak. Armenia, mimo że jest przeciwnikiem dużo niżej notowanym, potrafi wysoko zawiesić poprzeczkę. W meczu Warszawie Lewy i spółka dość długo nie potrafili sforsować solidnej obrony Armeńczyków. Dopiero w 90 minucie Robert Lewandowski strzałem z głową zapewnił nam trzy punkty.

Gdzie obejrzeć mecz reprezentacji Polski z Armenią na żywo i w Internecie?

Stream online z meczu Polska - Armenia 2017 dostępny będzie w aplikacji i na stronie Ipla.tv oraz na pilot.wp.pl

REKLAMA

Mecz Polska - Armenia w TV?

Transmisja TV z meczu Polska - Armenia będzie dostępna legalnie w otwartym Polsacie oraz Polsacie Sport. Studio w Polsacie rozpocznie się o godzinie 17:30. Początek meczu o 18:00.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA