REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

T-Mobile rozdaje dodatkowe gigabajty na Black Friday. Jak skorzystać z oferty?

Mamy Black Friday, a więc święto przecen i wyprzedaży. Te nie obowiązują tylko w sklepach, ale także u operatorów sieci komórkowych - T-Mobile daje więcej GB klientom na kartę, którzy doładowują konto.

24.11.2023
17:36
T-Mobile
REKLAMA

W tym roku operatorzy sieci komórkowych bardzo rozpieszczają swoich klientów pod względem dostępnych przecen i wyprzedaży. Nie dość, że można kupić smartfony w super cenach, to jest jeszcze opcja na tańszy zakup przez cały okres umowy abonamentu. Gdyby jednak ktoś nie chciał abonamentu komórkowego, to nic straconego. Klienci na kartę nie zostali pominięci.

REKLAMA

T-Mobile i Heyah podwajają gigabajty na Black Friday. Za doładowania

W obecnych ofertach na kartę ogromne paczki gigabajtów to zupełny standard. Teraz od piątku 24 listopada aż do 27 listopada w T-Mobile są podwajane gigabajty. Z rozwiązania mogą skorzystać klienci magentowej sieci korzystający z taryfy GO! lub klienci Heyah korzystający z taryfy Dniówka, którzy doładują konto za pomocą aplikacji mobilnej - Mój T-Mobile lub Moja Heyah.

Żeby złapać się na podwojone gigabajty trzeba doładować konto za minimum 5 zł. Wyższe kwoty są równoznaczne z większą ilością dodatkowych GB. Oczywiście każdy określony zakres kwot zapewnia inne dodatkowe GB do wykorzystania - w przypadku 5-9 zł jest to 4 GB (podwojone 2 GB), 10-24 zł to będzie 10 GB, natomiast 25-39 zł już 20 GB. Pełną tabelkę przypisanych kwot do określonej paczki GB oraz daty ważności bonusu wklejam poniżej.

(źródło: T-Mobile)

W Heyah sprawa wygląda identycznie, natomiast tutaj różnią się kwoty za bonusowe GB - doładowując za mniej, można otrzymać więcej. Warto zaznaczyć, że z promocji można skorzystać wielokrotnie na jednym numerze, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać kilka doładowań. Po zasileniu konta otrzymamy SMS-a z potwierdzeniem przyznanych GB oraz ważności bonusu.

REKLAMA

Więcej o ofertach promocyjnych operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA