REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Orange zaczyna Black Weeks. Przecenia smartfony i nie tylko

W Orange wystartowały promocje Black Weeks. Te potrwają praktycznie do końca miesiąca - dzięki wyprzedażom można zaoszczędzić sporo gotówki na zakupach. Nawet 1200 zł.

15.11.2023
13:23
Orange
REKLAMA

Wielkimi krokami nadchodzi Black Friday, czyli wielkie święto wyprzedaży. Dla wielu sklepów jeden dzień promocji to za mało i dlatego dostępne są Black Weeks, a nawet cały Black Month. Jeśli i tak mieliśmy w planach zakupy, to warto poszperać - można znaleźć tzw. perełki.

REKLAMA

Oferty Black Weeks już w Orange. Co zostało przecenione?

Orange informuje, że w okazji Black Weeks przecenionych zostało kilkadziesiąt smartfonów i innych urządzeń - m.in. wearable, czyli różnego rodzaju zegarków. Przeceniony został m.in. zeszłoroczny Samsung Galaxy Z Fold 4, który z abonamentem można zgarnąć za 6192 zł - 1224 zł taniej w porównaniu do regularnej ceny.

Jest też nowszy Samsung Galaxy Z Fold 5 256 GB w zestawie z zegarkiem Galaxy Watch 6 44 mm eSIM za 8000 zł w abonamencie L. Sam smartfon to w regularnej cenie wydatek rzędu 8800 zł, a w tym przypadku operator dodaje jeszcze zegarek. Jeśli szukacie najnowszego najmocniejszego sprzętu, to taki zestaw wydaje się jak znalazł. Sam zegarek Samsung Galaxy Watch 6 Classic 43 mm eSIM również jest dostępny taniej o 480 zł - za 1800 zł z abonamentem M.

Są też tańsze smartfony - Oppo Reno 10 Pro 256 GB taniej o 468 zł (za 2304 zł z abonamentem L), lub Xiaomi Redmi Note 12 za 792 zł. Niedawno wydany Xiaomi 13 T Pro, który standardowo kosztuje 4000 zł, w abonamencie będzie kosztował 3336 zł, natomiast bez abonamentu 3700 zł, co też jest całkiem fajną kwotą. 

Oczywiście klienci Orange mogą skorzystać z promocji w programie odkup, w której to ceny odkupu zostały podniesione. Kilkuletni smartfon można go oddać i zyskać dodatkowy bonus na zakup nowego. Warto zaznaczyć, że największe promocje są przygotowane dla tych, którzy jeszcze wezmą abonament w pakiecie M za 65 zł lub L za 85 zł miesięcznie. 

Promocyjna oferta ma być dostępna aż do 27 listopada, czyli pierwszego poniedziałku po czarnym piątku nazywanym przez wiele sklepów Cyber Monday. 

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów możesz przeczytać na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA