REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Tak wygląda Samsung Galaxy S24 Ultra na żywo. Czy to najładniejszy model?

Do sieci ponownie trafiły zdjęcia Samsunga Galaxy S24 Ultra. Tym razem pokazują urządzenie w całej okazałości. Jest piękne. 

24.11.2023
20:27
Tak wygląda Samsung Galaxy S24 Ultra na żywo. Czy to najładniejszy model?
REKLAMA

Od pewnego czasu w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat serii Samsung Galaxy S24. Chociaż wcześniej bazowaliśmy na renderach 3D stworzonych przez różnych informatorów, teraz im bliżej premiery, tym więcej znamy szczegółów na temat wyglądu i specyfikacji. Debiut powinien odbyć się już na początku kolejnego roku, a my już bardzo dobrze wiemy, czego można się spodziewać po S24 Ultra.

REKLAMA

Samsung Galaxy S24 Ultra dostrzeżony w naturalnym środowisku. Tak wygląda

W serwisie X pewien użytkownik o pseudonimie David Martin postanowił opublikować zdjęcia "na żywo" Samsunga Galaxy S24 Ultra. Zaufany w świecie technologii mobilnej informator Ice Universe, potwierdził, że to rzeczywiste to urządzenie. Są trzy zdjęcia, które przedstawiają tył smartfona, prawy bok oraz lewy bok wraz z kawałkiem ekranu.

Ekran faktycznie jest praktycznie płaski (no prawie - zakrzywienie jest, ale bardzo subtelne), co potwierdzały wcześniejsze plotki i rendery. Co więcej, na zdjęciu widoczna jest godzina wyświetlana dzięki funkcji Always on Display (zawsze na ekranie), co jeszcze bardziej sugeruje, że jest to prawdziwy, działający model. Prawdopodobnie to pewien rodzaj prototypu lub innego egzemplarza z wczesnego etapu produkcji.

To właśnie wyświetlacz będzie stanowił największą zmianę względem dwóch poprzednich modeli, natomiast reszta wydaje się praktycznie identyczna jak rok temu. Obiektywy wystają z obudowy, nie została zastosowana tu żadna wyspa. Ramki są lekko zaoblone (we wcześniejszych modelach Ultra były bardziej kwadratowe) i według wcześniejszych informacji mają zostać wykonane z tytanu - zupełnie jak korpus iPhone 15 Pro (Max).

Co rzuca się w oczy, to lekko wystający rysik S Pen spoza obudowy, ale to najpewniej kwestia tego, że mamy do czynienia z prototypowym modelem. Warto jednak zachować pewną nutę sceptycyzmu i podejść do zdjęć z pewnym dystansem. Mimo że znany informator potwierdził, że to prawdziwy egzemplarz S24 Ultra, to wciąż nie było jeszcze oficjalnej premiery. Debiut całej serii Galaxy S24 ma odbyć się już pod koniec stycznia 2024 roku. 

REKLAMA

Więcej o smartfonach możesz przeczytać na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA