REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

iPhone SE 4 na filmie. Ależ ładne cacko

iPhone SE był przez lata najtańszym biletem do świata smartfonów Apple. Urządzenie zgromadziło tyle samo zwolenników, co przeciwników, ale najwidoczniej gigant z Cupertino nadal dostrzega w nim potencjał, bo trwają prace nad iPhonem SE 4. generacji. Mamy film z jego możliwym wyglądem.

24.11.2023
11:32
iPhone SE 4 na filmie. Ależ ładne cacko
REKLAMA

Ubiegłoroczny iPhone SE (2022) nie był zbyt udaną konstrukcją, bo zbyt mocno czerpał inspirację z wiekowych smartfonów Apple. Krytykowali go absolutnie wszyscy, ale mimo to kolejna, nowa generacja dostała zielone światło.

Tym razem jednak mają w niej zajść znaczące zmiany, dzięki czemu ten mały i względnie tani (jak na iPhone'a) smartfon ma szansę na bycie naprawdę sensownym wyborem dla klientów szukających niewielkich urządzeń.

REKLAMA

iPhone SE 4 pojawił się na wizualizacji

Nowa generacja ma porzucić design znany od 2017 roku i garściami czerpać z designu iPhone'a 14. To naprawdę dobra wiadomość. Niektórych oburzy brak przycisku Touch ID, ale czas pójść do przodu. Telefon będzie oferował Face ID, czyli najlepszą rzecz, jaką wymyślono w iPhone'ach. Z tyłu znajdzie się jeden aparat o rozdzielczości 48 Mpix, czyli o jakość zdjęć możemy być spokojni.

Mówi się również o tym, że iPhone SE 4 otrzyma przycisk akcji, który pojawił się w tegorocznym iPhonie 15 oraz złącze USB-C. Szokująca liczba zmian jak na nową generację, ale to dobrze. Na podstawie tych informacji jeden z grafików postanowił stworzyć wizualizację iPhone'a SE 4. Tak się prezentuje:

Interesuje cię iPhone SE? Przeczytaj o nim w tych artykułach:

Ależ ładne cacko. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby Apple zdecydowało się na taki wygląd iPhone'a SE 4. Mamy tutaj kwintesencję tego, co potrzeba zwykłemu użytkownikowi, który nie oczekuje wodotrysków, przeładowania funkcji, tylko chce ładny smartfon, który wystarczy mu na lata, a przy okazji nie zrujnuje kieszeni. Dajesz Apple.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA