1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Profesjonalne elektronarzędzia taniej nawet o 49 procent! To Black Week w RYOBI

Lokowanie produktu: RYOBI

Późna jesień i nadchodząca zima to okres kiedy spędzamy w domu więcej czasu. To idealna okazja, by zabrać się za związany z majsterkowaniem projekt albo dawno odkładane mniejsze i większe naprawy. Jednak by rozpoczęcie jakichkolwiek prac było możliwe, konieczne są odpowiednie narzędzia. Idealne zarówno dla każdego majsterkowicza z doświadczeniem lub początkującego pasjonata są elektronarzędzia akumulatorowe Ryobi, które teraz dostępne są w bardzo atrakcyjnych, niższych nawet o 49 proc. cenach w ramach BLACK WEEK RYOBI!

24.11.2023
11:00
Profesjonalne elektronarzędzia taniej nawet o 49 procent! To Black Week w RYOBI

Narzędzia firmy RYOBI są doskonałym pomysłem na prezent i ucieszą każdego miłośnika majsterkowania. RYOBI to jeden z największych i najbardziej innowacyjnych producentów bezprzewodowych elektronarzędzi i sprzętu ogrodowego na świecie. To firma, która właśnie obchodzi 80-lecie swojego istnienia, wciąż doskonaląc swoje produkty i korzystając z bogatego, zgromadzonego przez długie lata doświadczenia. Narzędzia RYOBI są wykonane z wysokiej jakości materiałów i podzespołów co gwarantuje niezawodne działanie przez długie lata.

Elektronarzędzia nawet o 49 proc. taniej z okazji BLACK WEEK w RYOBI!

Każdy, kto lubi majsterkować z pewnością doceni funkcjonalne narzędzia RYOBI, które są wszechstronne i wygodne w użyciu. Nie przez przypadek marka RYOBI została uhonorowana w Polsce prestiżowym wyróżnieniem „Laur Konsumenta 2023" w kategorii Odkrycie Roku.

Narzędzia akumulatorowe RYOBI są naprawdę świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalność narzędzi. Pozwalają one na wygodną i nieskrępowaną pracę w każdym miejscu. Są lekkie i ergonomiczne. Bez względu na rodzaj wykonywanej pracy lub narzędzia każde zadanie okaże się przyjemnością dzięki możliwości bezproblemowego operowania np. wkrętarką lub pilarką. Co więcej, w tym roku nie ma sensu czekać z kupnem prezentów na święta Bożego Narodzenia, bo już teraz elektronarzędzia RYOBI są w super atrakcyjnych cenach z okazji BLACK WEEK w RYOBI, który trwa nie siedem, a aż dziesięć dni!

System RYOBI ONE+

Rozwiązaniem, które zasługuje na szczególną uwagę, jest system RYOBI ONE+. To system, który funkcjonuje w ramach marki RYOBI już od 27 lat i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem wśród klientów. To rozwiązanie, które umożliwia wykonywanie rozmaitych prac w domu i ogrodzie przy użyciu tylko jednego akumulatora, przystosowanego do ponad 200 różnych urządzeń! Tak po prostu! To daje ogromną możliwość rozbudowywania swojego warsztatu w dowolny sposób. Bez względu na to, jakie narzędzia znajdują się w czyimś warsztacie lub garażu wszystkie one mogą być zasilane jednym rodzajem akumulatora. To nie tylko wielka wygoda, ale także sposób na znaczne oszczędności. W przypadku narzędzi akumulatorowych Ryobi odpada więc nie tylko kłopot z kablem i ewentualnym plączącym się przedłużaczem, ale także z doborem odpowiedniego akumulatora i ładowarki do każdego narzędzia.

Wyjątkowa technologia Intellicell umożliwia akumulatorom ONE+ rozpoznanie, czy są one używane akurat w kosiarce, wiertarce czy odkurzaczu. Akumulatory RYOBI ONE+ są w stanie w inteligentny sposób zarządzać własną mocą, zapewniając optymalne działanie i czas pracy każdego narzędzia w systemie ONE+ gwarantując maksymalną wydajność.

Korzystanie z systemu RYOBI ONE+ jest bardzo proste. Można skorzystać tu z dwóch dostępnych opcji. Pierwszą, jest oferta Ryobi, w której są rozmaite, gotowe zestawy startowe z narzędziami, akumulatorami i ładowarką objęte systemem RYOBI ONE+. Drugą opcją jest wybór narzędzi bez akumulatora, do których w każdym momencie można dodać wybrane akumulatory lub ładowarki, wtedy gdy zajdzie taka potrzeba. Oczywiście w ramach systemu RYOBI ONE+ wszystkie akumulatory i ładowarki pasują do wszystkich narzędzi.

Do wyboru jest wiele rozmiarów akumulatorów, co sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Począwszy od akumulatora o największej pojemności 9,0Ah po najmniejszy, o pojemności 1,3Ah. Bez względu na wybrany model, każda bateria należy do systemu RYOBI ONE+, co gwarantuje, że pasuje ona do każdego z ponad 200 narzędzi z systemu RYOBI ONE+. Bez względu na to, czy chcesz kosić trawnik kosiarką, wywiercić otwór wiertarką, ciąć drewno pilarką, przyciąć swój żywopłot w ogrodzie czy wypolerować swój samochód dzięki systemowi RYOBI ONE+ do wszystkich tych prac możesz użyć narzędzi, do których pasuje jeden i ten sam akumulator! Bez względu na charakter i zakres prac zasilanie narzędzi nie będzie żadnym problemem.

Dodatkowo, system RYOBI ONE+ pozwala na rozbudowywanie swojego warsztatu o kolejne narzędzia akumulatorowe w systemie RYOBI ONE+ przez lata, ze świadomością, że każde z nich bez problemu będzie działać dzięki zasilaniu z posiadanego już akumulatora, który będzie pasować do każdego z nich. Zamiast skupiać się na doborze baterii i ładowarek można poświęcić się wyborowi narzędzi z bogatej oferty do każdego rodzaju prac w systemie RYOBI ONE+. Nasze narzędzia znajdą zastosowanie w pracach w domu, ogrodzie, motoryzacji, rękodziele, rzemiośle, rekreacji (mamy tu na myśli kemping, wędkarstwo, agroturystyka), a także wielu innych.

Jeśli chodzi o system RYOBI ONE+, na szczególną uwagę zasługuje kilka wybranych modeli oferowanych w jego ramach, które nadają się idealnie na prezent dla każdego, kto ceni sobie komfortową i efektywną pracę z narzędziami. W dodatku, z zakupem nie trzeba czekać do Świąt, bowiem atrakcyjne promocje obowiązują już teraz!

1. Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka RDD18X-0 RYOBI

Pierwszym z narzędzi wartym uwagi jest Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka RDD18X-0 RYOBI HP o mocy 18 V, którą można nabyć z 46 proc. zniżką! To jedno ze wspomnianej oferty ponad 200 narzędzi akumulatorowych RYOBI ONE+. Każdy, kto kiedykolwiek musiał coś przykręcić, wie, że odpowiednie narzędzie to podstawa. Wygodna w użyciu wkrętarka, którą można sprawnie wkręcić każdy wkręt, to przede wszystkim sposób na uniknięcie niepotrzebnych problemów przy jakiejkolwiek pracy.

Ta wiertarko-wkrętarka posiada silnik o dużej energii zbudowany w innowacyjnej technologii. To zapewnia optymalną moc przy każdym zadaniu, a dodatkowo zaawansowane systemy elektroniczne użyte przy stworzeniu tego modelu zapewniają oszczędne zużycie energii baterii i maksymalnie długi czas pracy. Każdy, komu kiedyś zbyt szybko rozładował się akumulator w trakcie pracy przy użyciu jego starej wiertarko-wkrętarki, na pewno doceni żywotność baterii w narzędziu RYOBI. Jako część nowej serii narzędzi bezszczotkowych RYOBI High Performance Brushless Series, ta akumulatorowa wiertarko-wkrętarka jest urządzeniem RYOBI charakteryzującym się największą mocą.

Zastosowana w niej zaawansowana technologia bezszczotkowa oznacza wyeliminowanie tarcia silnika, a jednocześnie pozwala ona na zwiększenie mocy, wydłużeniu czasu pracy i dłuższą żywotność narzędzia.
Do tej pory, tego typu rozwiązania były zwykle spotykane w sprzęcie z najwyższej półki, z którego korzystają specjaliści. Teraz jednak, marka RYOBI wprowadza zaawansowaną technologię do narzędzi przeznaczonych dla każdego i to w dodatku z 49-procentową obniżką!

Dodatkowo samozaciskowy, metalowy uchwyt wiertarski 13 mm (½ cala) i moment obrotowy 95 Nm umożliwiają stosowanie w tej wiertarko-wkrętarce większych wierteł, dzięki czemu narzędzie jest jeszcze bardziej wszechstronne przy każdym rodzaju prac. Solidny uchwyt wiertarko-wkrętarki RYOBI gwarantuje bardzo silny chwyt wiertła, dzięki czemu wywiercenie otworu w desce, płycie wiórowej, metalu czy blasze będzie łatwe i przyjemne. Jednocześnie wiertarka posiada dwa biegi do sterowania prędkością, tak aby można było dopasować je do obrabianych materiałów i zastosowań. Do wiertarki pasuje np. akumulator o pojemności 5,0 Ah w systemie RYOBI ONE+, który pozwoli np. na wywiercenie aż do 375 otworów 16 × 50 mm w drewnie na jednym tylko ładowaniu!

 class="wp-image-4174301"
Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka HP 18 V

2. Bezszczotkowy klucz udarowy RYOBI RIW18C-0

Drugim, godnym polecenia narzędziem objętym systemem RYOBI ONE+ jest Bezszczotkowy klucz udarowy RYOBI RIW18C-0 o mocy 18 V o maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 450 Nm, który jest teraz tańszy aż o 46 proc. To cieszące się dużym uznaniem i popularnością wśród naszych klientów narzędzie, które jest idealne np. do wykonywania różnych prac motoryzacyjnych, takich jak odkręcanie nakrętek kół samochodowych lub prac w komorze silnika. Każdy posiadacz auta doceni tak funkcjonalne i wszechstronne narzędzie.

Przy użyciu klucza udarowego RYOBI prace i naprawy samochodu staną się o wiele łatwiejsze. Tym, co szczególnie zwraca uwagę w bezszczotkowym kluczu udarowym, jest zoptymalizowany silnik o wysokim parametrze tzw. gęstości energii. Dzięki temu obraca się on szybciej, co zapewnia większą moc. Zastosowany tutaj naprawdę potężny, profesjonalny mechanizm udarowy zapewnia do 8 razy większą moc wiertarki RYOBI R18DD3. To wszystko w połączeniu z dedykowanymi rozwiązaniami elektronicznymi sprawia, że czas pracy na jednym ładowaniu jest maksymalnie wydłużony.

Ponadto, bezszczotkowy klucz udarowy RYOBI RIW18C-0 jest wyposażony w światła LED Tri-Beam, które oświetlają obszar roboczy. Bardzo przydatne okażą się tutaj cztery ustawienia momentu obrotowego, w tym autostop i tryb zoptymalizowany specjalnie do pracy z nakrętkami kół samochodowych. To narzędzie jest idealnym połączeniem najwyższego profesjonalizmu z ergonomicznym wykonaniem i niezawodną funkcjonalnością. To wygodny i łatwy w obsłudze przyrząd, który razem z akumulatorem z systemu ONE+ zrewolucjonizuje każdy warsztat i garaż!

 class="wp-image-4174304"
Bezszczotkowy klucz udarowy 18V ONE+ HP, maks. moment obrotowy 450 Nm

3. Bezszczotkowa młotowiertarka RSDS18X-1C40S z akumulatorem 4.0 Ah, ładowarką i torbą

Trzecim znakomitym pomysłem na prezent dla każdego majsterkowicza jest Bezszczotkowa młotowiertarka RYOBI RSDS18X-1C40S, 18 V ONE+, SDS+ w zestawie z akumulatorem o pojemności 4.0 Ah, ładowarką i torbą, a wszystko to w cenie niższej o 35 proc. Ta młotowiertarka RYOBI to narzędzie to zadań specjalnych dla każdego. Doskonale nadaje się do wiercenia otworów o średnicy do 26 mm w kamieniu i betonie. Oprócz tego, bez problemu można wywiercić nią każdy otwór w drewnie, ceramice i metalu. Ta młotowiertarka nie tylko wierci, ale posiada także tryb dłutowania dzięki funkcji płaskiego dłuta.

Wyposażona jest ona w mocny, bezszczotkowy silnik z mechanizmem pneumatycznym o energii udaru 2,5 J, częstotliwości 5000 ud/min i prędkości 1400 obr/min. Dzięki czterem trybom pracy jest wszechstronnym i jednocześnie bardzo ergonomicznym narzędziem do realizacji wielu projektów. Jest bardzo wygodna w obsłudze m.in. dzięki możliwości zmiany funkcji, na co pozwala regulator umieszczonym w dogodnym miejscu w obudowie. Najszybsza wiertarka RYOBI SDS+ – jest w stanie wiercić większe otwory nawet o 50 proc. szybciej.

Zastosowany w młotowiertarce RYOBI RSDS18X-1C40S szybkozaciskowy uchwyt szczękowy SDS+ pozwala na bezproblemową i szybką wymianę wierteł i dłut, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi. To bardzo wygodne rozwiązanie, które z pewnością doceni każdy, kto będzie miał przyjemność używać tego narzędzia. Zamontowane w młotowiertarce oświetlenie LED zapewnia świetną widoczność obszaru roboczego w każdych warunkach.

Bez konieczności dodatkowego oświetlenia, narzędzi koniecznych do wymiany wierteł i dłut, z wydajnym, kontrolowanym elektronicznie akumulatorem w systemie ONE+, młotowiertarka RYOBI RSDS18X-1C40S daje pełną kontrolę podczas wykonywania prac o bardzo szerokim wachlarzu. Ten produkt jest dostępny wyłącznie w sklepie internetowym RYOBI, a także w sieci sklepów Leroy Merlin.

 class="wp-image-4174307"
Bezszczotkowa młotowiertarka 18V ONE+, SDS+ z akumulatorem 4.0 Ah, ładowarką i torbą

4. Bezszczotkowa piła łańcuchowa RYOBI RY18CSX30A-0

Czwarta propozycja przypadnie do gustu wszystkim amatorom prac w ogrodzie. Bezszczotkowa piła łańcuchowa RYOBI RY18CSX30A-0, 18 V HP z prowadnicą 30 cm jest dostępna w cenie niższej od ceny regularnej o 27 proc. tylko w czasie trwanie BLACK WEEK z RYOBI.

To piła łańcuchowa, która przyda się znakomicie do cięcia wszelkich pni i gałęzi, a nawet do wycinania drzew! To naprawdę potężny sprzęt, który posiada bardzo wydajny silnik bezszczotkowy co zapewnia doskonałe cięcie. Jest ono możliwe dzięki zastosowaniu łańcucha tnącego osiągającego prędkość 13,2 m/s. Jednocześnie, piła posiada specjalny hamulec łańcucha, który wyłącza narzędzie podczas przypadkowego odbicia, co wydatnie zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy.

Piła jest wyposażona w prowadnicę łańcucha o szerokości 30 cm. Jednocześnie został w niej zastosowany beznarzędziowy system napinania łańcucha, co daje ogromną wygodę. Łańcuch można regulować na miejscu, bez konieczności dłuższego przerywania pracy i stosowania jakichkolwiek narzędzi. Tak jak wszystkie pilarki akumulatorowe, również ten model nie wymaga regularnych czynności konserwacyjnych, takich jak wymiana oleju, świec zapłonowych czy filtrów powietrza, jak to ma miejsce w przypadku pilarek spalinowych. Piła jest także wyposażona w automatyczny system smarowania, co sprawia, że jej używanie i konserwacja są uproszczone do minimum!

Dzięki tym wszystkim cechom, piła łańcuchowa RYOBI RY18CSX30A-0 jest dużo wygodniejsza i po prostu tańsza w utrzymaniu od pił spalinowych. Ponadto, warto zwrócić tu uwagę na fakt, że piły łańcuchowe zasilane akumulatorowo firmy RYOBI są zazwyczaj lżejsze od pił spalinowych ze względu na brak ciężkiego silnika i zbiornika paliwa. Ich mniejsza waga ułatwia obsługę i manewrowanie, zmniejszając zmęczenie użytkownika podczas dłuższej pracy. Dodatkowo, w pile łańcuchowej RYOBI RY18CSX30A-0 została zastosowana innowacyjna Technologia Whisper opracowana przez specjalistów RYOBI, która zmniejsza poziom hałasu dla ochrony słuchu i otoczenia przed nadmiernym hałasem.

 class="wp-image-4185323"
Bezszczotkowa piła łańcuchowa RYOBI RY18CSX30A-0
Lokowanie produktu: RYOBI
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze