1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Mecz Polska - Armenia: gdzie oglądać w telewizji i w internecie?

Już dziś odbędzie się mecz eliminacji Mistrzostw Świata Polska – Armenia. Spotkanie można będzie obejrzeć online oraz w telewizji. Sprawdź, gdzie i o której będziesz mógł oglądać transmisję.

Mecz Polska - Armenia! Sprawdź, gdzie oglądać transmisję

Dzisiejszy mecz Polska – Armenia będzie trzecim starciem Polaków w eliminacjach do MŚ w Rosji. Niestety pierwsze spotkanie rozegrane z Kazachstanem zakończyło się rozczarowującym remisem. Z Danią zaś udało nam się wygrać 3:2. Teraz drużyna Adama Nawałki będzie miała okazję powalczyć z drużyną Armenii.

Mecz Polska – Armenia rozpocznie się o godz. 20:45

Spotkanie Polska – Armenia odbędzie się dziś, 11 października o godzinie 20:45. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jeżeli nie udało ci się kupić biletów, nic straconego. Transmisję możesz obejrzeć w telewizji i internecie.

Polska - Armenia, gdzie oglądać mecz online i w TV
Dzisiaj mecz Polska - Armenia na Stadionie Narodowym.

Polska – Armenia w telewizji

Transmisja z meczu Polski będzie dostępna na żywo w telewizji Polsat. Spotkanie wyemitują dwa kanały – Polsat oraz Polsat Sport. W tym pierwszym transmisja ze studia rozpocznie się o godz. 20:05, natomiast na kanale sportowym studio zacznie się już od godz. 18:00.

Polska Armenia – transmisja online

Spotkanie Polska – Armenia można będzie obejrzeć na żywo również w internecie. Legalnym źródłem transmisji będzie serwis ipla.tv. Dostęp do spotkania będzie płatny, a cena zależy od pakietu, jaki wykupimy.

Pojedynczy mecz można wykupić za 14,90 zł. Jeśli jesteś abonentem Cyfrowego Polsatu lub sieci Plus, mecz możesz obejrzeć za darmo. Jeśli chodzi o pakiety, można wykupić pakiet obejmujący całą drugą kolejkę, który można oglądać przez 10 godzin w dniach 6–8 października. Jest też możliwość wykupienia dostępu do wszystkich meczów kwalifikacji w cenie 49,90 zł.