REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Microsoft udostępnia nową aplikację. Teraz niczego nie zapomnisz

Listy Microsoft właśnie stały się tak ze 100 razy lepsze. Ta aplikacja, która do niedawna kojarzyła się wyłącznie z pracą, teraz trafiła do wszystkich i sprawi, że o niczym nie zapomnisz.

02.10.2023
18:36
Microsoft udostępnia nową aplikację. Teraz niczego nie zapomnisz
REKLAMA

Aplikacji do zarządzania zadaniami na rynku jest masa, przez co wybór może nie być taki prosty. Niemniej jednak z pewnością warto korzystać z tego typu oprogramowania, przykładowo zamiast podstawowych notatek w telefonie, ponieważ menedżery zadań oferują zazwyczaj znacznie więcej funkcji. Teraz Microsoft dołącza do imprezy i przy pomocy swojej apki pozwoli ci zrobić listę zakupów lub w jednym miejscu zapisać filmy, które chcesz obejrzeć.

REKLAMA

Microsoft Listy dla każdego. W aplikacji zapiszesz przepisy, zrobisz plan ćwiczeń czy listę zakupów.

Aplikacja Listy Microsoft została udostępniona już w 2020 roku, ale tylko dla użytkowników biznesowych i korporcacyjnych. W zeszłym roku oprogramowanie trafiło do dystrybucji w wersji zapoznawczej, natomiast teraz każdy, kto ma konto Microsoft, może skorzystać z rozwiązania. 

źródło: Microsoft

Jak sama nazwa mówi, Listy Microsoft umożliwiają tworzenie list. Aplikacja oferuje gotowe szablony przygotowane przez twórców - m.in. do zapisywania wszelkich wydatków, przepisów (chociaż do tego znacznie lepszą alternatywą jest Samsung Food), pomysłów na prezent i wielu innych, ale tak naprawdę to od korzystającego zależy, do czego użyje aplikacji. Można gromadzić tu wszystko - listy zakupów, filmów/seriali do obejrzenia, miasta/atrakcje do zobaczenia - każdą z list można w łatwy sposób udostępnić rodzinie czy znajomym, dzięki czemu jest możliwość współtworzenia list.

Producent oprogramowania nie zapomniał o funkcji przypinania ulubionych list, które dostępne są w siatce, ale można też ustawiać niestandardowy układ. Listy Microsoft nie zostały pozbawione możliwości eksportowania z zewnętrznych programów przy pomocy plików z rozszerzeniem CSV.

Więcej o aplikacjach Microsoftu przeczytasz na Spider's Web:

Aplikację można już pobierać. Albo odpalić w przeglądarce

Listy Microsoft są dostępne za darmo w ramach konta Microsoft poprzez dedykowaną stronę internetową - zupełnie jak przeglądarkowa wersja Worda/Excela/PowerPointa - lub po prostu przy pomocy aplikacji mobilnych. Na smartfonie/tablecie z Androidem pobierzemy ją ze sklepu Play, natomiast na iPhone/iPadzie - przy pomocy App Store.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA