REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Steam Deck w promocji. Przenośna konsola Valve w świetnej cenie

Valve kolejny raz w tym roku postanowiło obniżyć cenę swojej przenośnej konsoli. Urządzenie jest do kupienia nawet 20 proc. taniej.

15.09.2023
20:59
Steam Deck w promocji. Przenośna konsola Valve w świetnej cenie
REKLAMA

Steam ma już 20 lat. Z tej okazji producent tej niezwykle popularnej platformy postanowił wprowadzić promocje na klasyczne gry - m.in. Half Life, Counter Strike, Portal czy Left 4 Dead są oferowane nawet o 90 proc. taniej. Letnia wyprzedaż Steam również obok gier obejmowała przecenę na Steam Decka i była to druga przecena w tym roku (i kiedykolwiek). Teraz doczekaliśmy się trzeciej w tym roku.

REKLAMA

Steam Deck na promocji. Można oszczędzić kilkaset złotych na kupnie konsoli

Co prawda Valve bez promocji pozwala kupić Steam Decka nawet 600 zł taniej, ale tylko w przypadku konsol odnowionych przez producenta. Nie każdemu jednak widzi się wydać wcale niemałe pieniądze na sprzęt bądź co bądź używany. Takim zaleca się czekać na oficjalne promocje producenta - takie jak ta. 

Jako że mamy do wyboru trzy warianty konsoli - 64 GB z pamięcią eMMC oraz znacznie bardziej opłacalne 256-GB i 512-GB propozycje z dyskami SSD NVME, to obniżka zależy w głównej mierze od określonej wersji. Najtańsza standardowo kosztuje 1899 zł, natomiast teraz urządzenie można nabyć 10 proc. taniej w kwocie 1709,10 zł.

Steam Deck 256 GB, standardowo kosztujący 2499 zł, został przeceniony o 15 proc. na kwotę 2124,15 zł, natomiast wariant z największą przestrzenią do dyspozycji, za którego normalnie przychodzi nam zapłacić 3099 zł, można wyrwać za 2479,20 zł - ponad 600 zł taniej. Jest to z pewnością okazja, bo dokładnie tyle samo kosztuje odnowiony Steam Deck z 512 GB pamięci do dyspozycji. 

Więcej o konsoli Steam Deck przeczytasz na Spider's Web:

Jest trochę czasu na zastanowienie się nad zakupem

Jak informuje oficjalny profil Steam Deck na portalu X, promocja na konsolę potrwa aż do 21 września, czyli do przyszłego czwartku. Mamy zatem niespełna tydzień na decyzję. Nie jest pewne, czy w tym roku pojawi się jeszcze kolejna wyprzedaż, w której będziemy mogli nabyć taniej konsolę. Jeśli już, to niewykluczone, że takowa pojawi się na tzw. black friday albo w okresie świąt w grudniu. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA