1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

20 prelekcji, 14 paneli dyskusyjnych, 30 godzin inspiracji. Scena Jutra zmieni branżę sceniczną na lepsze

Patronat medialny

Już 29 marca w warszawskim Teatrze Wielkim - Operze Narodowej rozpocznie się konferencja Scena Jutra. Jej celem będzie zademonstrowanie branży teatralnej, operowej, eventowej i estradowej najbardziej zaawansowane technologiczne rozwiązania, dzięki którym ich wydarzenia będą jeszcze atrakcyjniejsze.

24.03.2023
19:14
Konferencja Scena Jutra

Uczestnicy konferencji Scena Jutra mogą liczyć na ciekawy, pouczający i wartościowy program. Dowiedzą się na niej jak za pomocą najnowocześniejszych narzędzi wzmocnić przekaz i emocje prezentowane na ich scenach. I o tym, jak wyglądają i jak mogą wyglądać współczesne przedstawienia i eventy.

Konferencja będzie podzielona na dwie sceny - Inspiracje i Dyskusje - zaś w foyer Teatru Wielkiego będzie zorganizowana przestrzeń do networkingu. Całe wydarzenie będzie rejestrowane na żywo, posiadacze biletów będą mogli je obejrzeć na ekranach swoich urządzeń, również po wydarzeniu.

Dlaczego warto uczestniczyć w konferencji Scena Jutra?

Wydarzenie potrwa 30 godzin, podczas którego odbędzie się, między innymi, 20 ciekawych prelekcji i aż 14 paneli dyskusyjnych. Uczestnicy będą też mogli oglądać sprzęt i technologie związane z przyszłością sceny i estrady. Jak nietrudno się domyślić, wśród poruszanych na wydarzeniu tematów dominować będą technologie, innowacje, ekologia, bezpieczeństwo i edukacja.

Sama prezentacja narzędzi scenicznych nie niesie za sobą jednak szczególnej wartości. Organizatorzy wydarzenia zadbali jednak o sesje, na których omawiane będą zagadnienia związane z technologią, kreacją oraz organizacją wydarzeń artystycznych. Nie zabraknie też zagadnień wpływających na klientów biznesowych.

Scena Jutra będzie też okazją do poznania niezwykłych innowatorów i praktyków sceny. Częścią wydarzenia będzie wręczenie tym szczególnym personom statuetek Sceny Jutra. Podziwiać też będzie można instalacje artystyczne i koncerty z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej.

To największe tego typu wydarzenie w tej części Europy. W wykładach i panelachswój urział potwierdzili, między innymi, Christopher Bauder, Filippo Ferraresi, Matthew Jessner, Maciej Kawulski, Mela Koteluk, Mikki Kunttu i prof. Aleksandra Przegalińska.

Pełen program wydarzenia można sprawdzić pod tym adresem. Tam również można kupić bilety. Dla osób z branży obecność wydaje się niemal obowiązkowa.

Patronat medialny
Najnowsze
Zobacz komentarze