REKLAMA

Zobacz jak RIM szkoli sprzedawców z nowego systemu BlackBerry 10

Już tylko kilkanaście dni zostało do wprowadzenia nowych urządzeń z systemem BlackBerry 10 na rynek. RIM nie próżnuje i szkoli sprzedawców jak powinni rekomendować nowe oprogramowanie oraz na które nowości należy zwrócić szczególną uwagę.

16.01.2013 12.04
Zobacz jak RIM szkoli sprzedawców z nowego systemu BlackBerry 10
REKLAMA
REKLAMA

Do sieci wyciekły właśnie materiały szkoleniowe. Na slajdach przedstawiono  aspekty, na których RIM chce skupić uwagę  sprzedawców, a zarazem klientów.  Nowy system BlackBerry 10 zostanie wprowadzony na rynek już 30 stycznia. Niewiele czasu pozostało, aby odpowiednio przygotować działy handlowe operatorów, dlatego szkolenia takie jak to, są bardzo ważne. Bez odpowiedniego zaplecza merytorycznego klienci mogą mieć obawy czy warto zainteresować się nowym produktem RIM, a trzeba pamiętać, ze producent ten jest obecnie w dosyć patowej sytuacji. BlackBerry 10  to "być albo nie być" dla kanadyjskiego giganta.

BlackBerry podkreśla zaawansowaną obsługę i pełną integrację z sieciami społecznościowymi. Na pierwszy rzut oka wygląda to na najbardziej rozwinięte rozwiązanie ze wszystkich znanych obecnie systemów operacyjnych.

bb social

Nowy system pozwala na sprawne przełączanie się pomiędzy poszczególnymi aplikacjami i programami działającymi w tle. Zaawansowana obsługa multitaskingu może być tym co wyróżni BlackBerry 10 na tle Windows Phone’a czy iOS.

bb multitasking

Oczywiście w slajdach, które służą do szkolenia sprzedawców, nie zabrakło marketingowej papki i prania mózgu. BlackBerry kreuje swój system dla ludzi sukcesu, którzy chcą wyciągnąć z życia jak najwięcej. Osoby, które są ciągle w ruchu i prowadzą szybkie życie mają być grupą docelową nowych produktów.

bb sukces

RIM podkreśla zalety szybkiej przeglądarki internetowej. Jej przejrzysty interfejs, łatwa obsługa, wysoka wydajność i wsparcie dla HTML 5 mają być przepisem na sukces. Kwestie szybkości i wydajności są podkreślane na każdym kroku. Widać, że RIM chce powalczyć o klientów, których zraziły średniaki z Androidem.

Nowa klawiatura dotykowa zastosowana i opatentowana przez RIM jest kolejnym elementem przy któym warto się na chwilę zatrzymać. Personalizacja i rozbudowany system uczenia się nawyków pisania użytkownika mają sprawiają, że jest to jedna z najlepiej zapowiadających się ekranowych klawiatur na rynku.

bb klawiatura

Jeżeli jesteście ciekawi czego jeszcze uczy się sprzedawców RIM i chcecie poznać więcej smaczków nowego systemu BlackBerry 10 koniecznie przejrzyjcie poniższą prezentację.

REKLAMA

źródło: crackberry.com

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA