MobileMe wreszcie z push (no?, prawie)
We wczorajszej bezpiecznej dla jednych i niebezpiecznej dla drugich paczce z uaktualnieniem systemu operacyjnego Mac OS X 10.5 do wersji 10.5.6 znalazły się gruntowne poprawki do usługi MobileMe. Usługi, która wprowadzona 11 lipca 2008 roku do tej pory nie oferowała tego, co miała oferować - pełnej obsługi technologii push.
REKLAMA