REKLAMA

Samsung pomoże ci z wyborem rozmiaru Galaxy Ring. Tak to powinno wyglądać

Nowe informacje sugerują, że Samsung ma pomóc przy wyborze nadchodzącego inteligentnego pierścienia. To podejście, które niezwykle szanuję i tak powinna wyglądać premiera każdej nowinki.

24.05.2024 17.06
Ile będzie kosztował Galaxy Ring? Jeśli kupiłeś Galaxy Watcha to powinieneś się domyślać
REKLAMA

Do premiery nadchodzącego pierścienia Samsung Galaxy Ring pozostaje jeszcze trochę czasu. Oczekuje się, że sprzęt pojawi się na rynku w te wakacje, wraz z nowymi zegarkami Galaxy Watch 7 oraz składanymi smartfonami Galaxy Z Fold 6 i Z Flip 6 w ramach wydarzenia Galaxy Unpacked.

Zaufany informator sugeruje, że kupno nowego pierścienia nie powinno być równoznaczne z zagwozdkami. A to dlatego, że Samsung przygotował specjalny program związany z zakupami online.

REKLAMA

Nie pomylisz się z rozmiarem Galaxy Ring. Samsung przygotował rozwiązanie

Samsung Galaxy Ring co prawda nie będzie pierwszym inteligentnym pierścieniem na rynku, ale okaże się pierwszym urządzeniem tego typu stworzonym przez znanego producenta, który ma na koncie bogatą ofertę najróżniejszych sprzętów spiętych w jeden ekosystem. Sprzęt automatycznie zyska na popularności, bo jest nowością Samsunga, który to jest największym twórcą telefonów z Androidem na rynku.

Jednak inteligentny pierścień, zupełnie jak "klasyczny", ma swoje rozmiary, więc automatycznie nie będzie tak uniwersalny, jak przykładowo zegarek Galaxy Watch. Inteligentne zegarki korzystają z uniwersalnych rozwiązań – pasków z możliwością łatwej regulacji do praktycznej każdej ręki. Oczywiście, 47-milimetrowy zegarek na osobie z chudą ręką najpewniej nie będzie wyglądać za dobrze, zresztą jak mniejsze propozycje dla posiadaczy większych rąk. Jednak siłą rzeczy zegarki są uniwersalne, z kolei pierścienie już niekoniecznie.

Ale to, co zrobił (a raczej zrobi) Samsung, to inny poziom podejścia do klienta – oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Z doniesień informatora z serwisu X ukrywającego się pod pseudonimem evleaks wynika, że proces zamawiania pierścionka Samsunga online będzie ułatwiony. Koreański producent będzie bowiem wysyłać zestaw do mierzenia naszego palca, dzięki któremu łatwo sprawdzimy rozmiar Galaxy Ringa, który mamy wybrać.

To oczywiście rozwiązanie dla tych, którzy nie znają rozmiaru pierścionka – m.in. dlatego, że na co dzień nie noszą biżuterii tego typu. Oczywiście ci, którzy znają rozmiar, najprościej w świecie zamówią interesujący rozmiar Galaxy Ringa.

W czasach zakupów online to genialne podejście

To w mojej opinii po prostu świetne podejście, szczególnie w dzisiejszych czasach. Jakby urządzenie miało swoją premierę 10 lat temu, to rzuciłbym klasykiem polskiego internetu "a na co komu to potrzebne, a dlaczego", ale dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej. Polacy kochają zakupy online. Nic dziwnego - nie musimy iść do sklepu, prosić o pomoc pracowników.

Samsung wyśle nam tester do sprawdzenia rozmiarów do automatu paczkowego, punktu lub na adres domowy i gotowe. Dostaniemy informację o tym, jaki rozmiar musimy wybrać – będzie ich kilka od 5 do 13 wg. standardu amerykańskiego – w Polsce korzystamy z systemu 8-30, który oczywiście ma swoje odpowiedniki w systemie USA. No i zamawiamy interesujący nas model w wybranym kolorze, tak aby pasował do codziennych stylizacji, a na następny dzień w paczkomacie wyląduje Galaxy Ring w interesującym nas rozmiarze.

Bez zestawu do mierzenia byłoby zdecydowanie trudniej, ponieważ musielibyśmy wykonać dodatkowe kroki do osiągnięcia takiego samego rezultatu. To podejście, które powinno być stosowane z każdą nową technologią, która wymaga podobnego wyboru.

Mimo że Samsung nie jest pierwszym producentem inteligentnych pierścieni, to jednak konkurencja nie rozwiązała tego aspektu tak dobrze. Zaglądając do oferty pierwszego lepszego inteligentnego pierścienia konkurencyjnych marek, do wyboru są różne rozmiary, ale klient sam musi się zainteresować, jaki będzie odpowiedni dla niego. A to ogromna różnica.

REKLAMA

Więcej o inteligentnym pierścieniu Galaxy Ring przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA