REKLAMA

Ile będzie kosztował Galaxy Ring? Ten produkt Samsunga zdradza cenę pierścienia

Zakup Samsunga Galaxy Ring będzie wiązał się ze sporym wydatkiem. Producent prawdopodobnie wyceni obrączkę podobnie jak swoje smart zegarki.

23.05.2024 06.26
Ile będzie kosztował Galaxy Ring? Jeśli kupiłeś Galaxy Watcha to powinieneś się domyślać
REKLAMA

Nowy inteligentny pierścień Samsunga, Galaxy Ring, zapowiada się na pomost pomiędzy smart-opaskami i zegarkami typu Galaxy Watch. Praktycznie wiemy wszystko o nowości południowokoreańskiej firmy - poza ceną. Wydawałoby się, że skoro urządzenie nie ma ekranu, to jego cena będzie niewielka. To nie jest takie proste. Oprócz wydatku na nowe urządzenie, szykują się również dodatkowe opłaty.

REKLAMA

Galaxy Ring nie będzie tani. Szykuj się na wydatki

Do premiery Samsunga Galaxy Ring nie pozostało wiele czasu, bo jego finalną (?) formę zobaczyliśmy już w styczniu na zimowym wydarzeniu Unpacked. Chodzą plotki o jego premierze na letnim wydarzeniu Galaxy Unpacked 10 lipca 2024 roku. Mimo poznania wielu szczegółów dotyczących pierścienia, jego cena pozostawała niejasna. Ostatni przeciek Yogesha Brara rzucił nieco światła na potencjalną wycenę nowości.

Samsung Galaxy Ring (źródło: Spider's Web)

Z przecieku wynika, że ​​Samsung Galaxy Ring będzie kosztować około 300-350 dolarów. Jak zauważył serwis Android Police, stawia go to w bezpośredniej konkurencji z Oura Ring 3 - ten kosztuje od 299 do 549 dolarów, w zależności od wersji.

Cena Galaxy Ring w Polsce? Sporo

Patrząc na rodzime ceny zegarków Galaxy Watch, można przewidzieć z całkiem dużą dozą prawdopodobieństwa, ile będzie kosztował Galaxy Ring. Oczywiście, jeśli przeciek Brara się sprawdzi.

To ile trzeba zapłacić za zegarki z linii Watch 6? Oto cennik oficjalnego polskiego sklepu Samsung:

  • Galaxy Watch 6 (40 mm, Bluetooth): 1339 zł
  • Galaxy Watch 6 (44 mm, Bluetooth): 1419 zł
  • Galaxy Watch 6 Classic (43 mm, Bluetooth): 1199 zł
  • Galaxy Watch 6 Classic (47 mm, Bluetooth): 1349 zł
Samsung Galaxy Watch 6 i Samsung Galaxy Watch 6 Classic, fot. Krzysztof Basel.
Samsung Galaxy Watch 6 i Samsung Galaxy Watch 6 Classic, fot. Krzysztof Basel.

Na Spider's Web poznasz wszystkie najnowsze sprzęty:

Jeśli miałbym strzelać, to Galaxy Ring w Polsce może kosztować około 1249 złotych, patrząc na wycenę zegarków z serii Watch. Przy okazji, podczas letniego ogłoszenia pierścienia, firma również ma zapowiedzieć siódmą generację zegarków. Pamiętaj też o tym, że subskrypcje stają się integralną częścią naszego życia, więc i pierścień ma mieć swoją. Czekaj, co?

IDŹ DO SKLEPU
Media Markt
Samsung Galaxy Watch 6
Media Markt

Kupisz pierścień, ale to nie koniec

Serwis Android Authority podaje, że Samsung może pójść w ślady pierścienia Oura, który wymaga rocznej subskrypcji, aby odblokować wszystkie funkcje. Jak przekazał im Yogesh Brar, chodzą słuchy o miesięcznej subskrypcji poniżej 10 dolarów dla Galaxy Ring w Stanach Zjednoczonych.

REKLAMA

Samsung może rozważać ogólną subskrypcję dla swojej platformy zdrowia, potencjalnie obejmującą zarówno Galaxy Ring, jak i nadchodzący Galaxy Watch.

To co, przymierzasz się do zakupu Galaxy Ringa?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA