REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Jeden klik i możesz korzystać. Chrome na telefony ma dobrą nowość

Irytuje cię konieczność przeklikania się przez kilka ekranów, aby zalogować się do przeglądarki, której i tak zazwyczaj używasz zamiast Safari? Ta uciążliwość właśnie znika - teraz wystarczy tylko jeden klik.

09.11.2023
10:40
Synchronizacja Google Chrome na iPhonie
REKLAMA

Logowanie do Chrome’a na iPhonie czy innym urządzeniu z systemem Apple’a było nieco czasochłonne, bo wymagało przejścia przez kilka ekranów, co wg niektórych było irytujące oraz marnowało czas. Już wkrótce Chrome pozwoli na zsynchronizowanie swoich zakładek czy historii jednym klikiem. To nigdy nie było tak proste (na iOS-ie).

REKLAMA

Lepsza synchronizacja Google Chrome na iPhonie

Google usprawnia proces konfiguracji Google Chrome na urządzeniach z systemem iOS, zastępując Chrome Sync prostszym logowaniem się do konta Google. Ta zmiana umożliwia użytkownikom łatwiejszy dostęp do zakładek, list do przeczytania, haseł, informacji płatniczych, adresów i ustawień, podczas logowania się do swojego konta Google w Chrome. Jak to działa w praktyce? 

Wystarczy kliknąć w ikonkę profilu w górnym prawym rogu i potwierdzić wybór konta - tyle. Po kilku sekundach użytkownik otrzymuje pełną synchronizację z kartami, zakładkami itd.

 class="wp-image-4154834"
Źródło: Google

O innych nowościach w przeglądarce Google Chrome przeczytacie na Spider's Web:

Co ważne, nic się nie zmienia w użytkowaniu Chrome’a:

REKLAMA

Zalogowanie się do Chrome na iOS-ie pozostaje całkowicie opcjonalne. Jeśli się nie zalogujesz, nadal możesz zapisywać zakładki, hasła i wiele więcej, ale będą dostępne tylko na urządzeniu, na którym zostały zapisane. Możesz również nadal logować się do usług internetowych Google, takich jak Gmail, bez logowania się do Chrome

- przekazuje Google we wpisie na blogu.

Synchronizacja kart i historii przeglądania z Chrome na iOS-ie do konta Google jest opcjonalna. Dowiedzieliśmy się, że aktualizacja zostanie wprowadzona w ciągu najbliższych kilku tygodni, bez zmian dla Chrome Sync na Androidzie lub komputerze.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA