REKLAMA
 1. Spider's Web
 2. Technologie
 3. Sprzęt

Biedronka ma świetną promocję. Ten powerbank kosztuje połowę mniej niż w innych sklepach

Haczyk? Nie kupicie urządzenia podczas zakupów na obiad. Promocja dotyczy internetowego sklepu Biedronka Home, a nie stacjonarnych lokacji. Biorąc jednak pod uwagę cenę trudno narzekać na tak drobną niedogodność.

14.11.2022
11:58
Biedronka ma świetną promocję. Ten powerbank kosztuje połowę mniej niż w innych sklepach
REKLAMA

Obecnie powerbank od firmy Baseus kosztuje 79,90 zł, podczas gdy jego normalna cena to 99,90 zł.  Już wtedy była to niezła oferta, bowiem w innych sklepach trzeba zapłacić ok. 160 zł. Teraz więc można go zgarnąć za prawie stówkę mniej. I bez kosztów dostawy, bo w ramach "czarnego tygodnia" koszt przesyłki bierze na siebie Biedronka

REKLAMA

Najważniejsza cecha biedronkowego powerbanku to możliwość ładowania trzech sprzętów jednocześnie

 class="wp-image-2939094"
Biedronka Home

Producent deklaruje, że urządzenie jest lekkie, a przy tym wytrzymałe. Pełna specyfikacja powerbanku Baseus poniżej:

 • Materiał: tworzywo sztuczne
 • Kolor: czarny
 • Moc: 15 W
 • Pojemność baterii: 20 000 mAh / 3,7 V 74Wh
 • Okres gwarancji (lata): 2
 • Zasilanie: 5V/2A
 • Wejścia: micro-USB
 • Wyjścia: 2 x USB, USB-C

Jeden z członków naszej redakcji ma ten model u siebie. Wprawdzie powerbank nie był używany zbyt długo, ale pierwsze testy potwierdzają, że jest naprawdę solidnie wykonany.

W Biedronka Home kupić można jeszcze model o mniejszej pojemności - 10 000 mAh - który w promocji kosztuje 59,90 zł. Również może ładować trzy sprzęty jednocześnie. O ofercie informuję z kronikarskiego obowiązku, bo wydaje się, że lepiej dołożyć do bardziej wydajnego modelu. Tym bardziej że różnica w cenie naprawdę niewielka.

REKLAMA
 class="wp-image-2939097"
Biedronka Home

W promocji – ze 120 zł na 90 zł – znajdziemy także stojącą ładowarkę indukcyjną od Setty, którą zachwalał niedawno Szymon. Jak deklaruje producent, ładowarka dopasowuje odpowiednio moc, zapewniając optymalny przesył energii do telefonu do 15 W, słuchawek do 3 W oraz smartwatcha do 2 W, co gwarantuje bezpieczne ładowanie".

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA