1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Odpoczynek 2.0. Teraz jest najlepszy moment, by skompletować sprzęt do jaskini gracza

Lokowanie produktu: RTV Euro AGD

Jedni spędzają wakacje smażąc się na plaży, inni wykorzystują czas wolny, by nadrobić "kupkę wstydu", pograć ze znajomymi w Valoranta czy poprawić skilla w CS:Go. A skoro lato spędzamy aktywnie grając na pecetach, to warto zadbać, by na biurku znalazły się odpowiednie sprzęty. Sklep RTV Euro AGD ma w swojej ofercie coś w sam raz na Odpoczynek 2.0.

12.07.2022
20:01
Odpoczynek 2.0 promocja RTV Euro AGD

Jeśli od dawna szukasz sposobności do wymiany biurkowych akcesoriów w swoim pokoju gracza, teraz jest ku temu dobra okazja. Do 18 lipca 2022 r. w sklepie internetowym RTV Euro AGD trwa promocja, w ramach której możemy w bardzo dobrej cenie kupić myszki i klawiatury do gier, mikrofony, słuchawki czy nawet głośniki Bluetooth. Partnerami promocji są marki znane i lubiane przez polskich graczy, a co ważniejsze – ich sprzęty są dostępne w naprawdę przystępnych cenach. Przyjrzyjmy się, co warto postawić na biurku.

Klawiatura do gier w RTV Euro AGD.

W promocyjnej ofercie znajdziemy dwa modele klawiatur szczególnie warte uwagi. Genesis Lith 400 RGB to klawiatura membranowa z wielokolorowym podświetleniem i dodatkowymi klawiszami funkcyjnymi, które przydadzą się podczas sieciowych (i nie tylko) rozgrywek. W promocyjnej cenie kupimy ją za zaledwie 129,99 zł. Jeśli zaś marzy się nam klawiatura mechaniczna, ale budżet nigdy na to nie pozwalał, to w ramach promocji Odpoczynek 2.0 za ledwie 199 zł można kupić naprawdę dobrą klawiaturę Logitech G413. Jest to model pozbawiony wszelkich bajerów, ale oferuje to, co najważniejsze – responsywność i trwałość klawiszy mechanicznych, którą nie sposób przecenić.

 class="wp-image-2257116"
Logitech G413

Jaka myszka do gier?

Jeszcze ważniejsza od odpowiedniej klawiatury jest odpowiednia myszka i tu również jest w czym wybierać. Ci, którzy preferują połączenie przewodowe i nie chcą wydawać na myszki fortuny, powinni przyjrzeć się myszce SPC Gear LIX, która nie tylko oferuje czułość na poziomie 8000 DPI, ale dzięki perforowanej obudowie jest też niesłychanie lekka. Gracze z nieco bardziej zasobnym budżetem definitywnie powinni zaś spojrzeć na mysz Razer Basilisk Ultimate, którą sklep RTV Euro AGD przecenił z 579 zł na 349 zł. Ten gryzoń to jedna z najlepszych myszek dla graczy, jaką można kupić. W tej cenie aż żal tego nie zrobić.

 class="wp-image-2257110"
Razer Basilisk Ultimate

Dźwięk równie ważny, co obraz.

Większość graczy dobierając sprzęty do grania skupia się na obrazie, podczas gdy dźwięk jest równie ważny. Wszak każda z gier to w ogromnej części muzyka i dźwięki, to dzięki nim zanurzamy się w świat gry, czy chociażby możemy zlokalizować przeciwnika, nim ten się pojawi w zasięgu naszego wzroku. W promocyjnej ofercie znajdziemy kilka bardzo dobrych modeli słuchawek, ale dwa szczególnie przykuwają uwagę. Pierwszy to Logitech G435 Lightspeed, który wyróżnia nie tylko jakość brzmienia, ale także ciekawe wzornictwo, które teraz można mieć na własnym biurku za raptem 199 zł. Drugi model wart polecenia to Steelseries Arctis 3. Są to co prawda słuchawki przewodowe, jednak w zamian oferują jakość brzmienia, której raczej nie znajdziemy w słuchawkach bezprzewodowych z tej samej półki cenowej.

Oprócz tego, co słyszymy, warto też pamiętać, że grając w gry sieciowe czy streamując na Twitchu liczy się też to, jak nas słychać. I tu znowu jest w czym wybierać, bo w RTV Euro AGD znajdziemy obecnie kilka bardzo dobrych mikrofonów, od kosztujących raptem 20/35 zł modeli Trust, po znakomitej jakości mikrofony Razer Seiren. Zakup dedykowanego mikrofonu często się opłaca nawet wtedy, gdy mamy mikrofon zintegrowany ze słuchawkami, bo zwykle te dodatkowe oferują znacznie wyższą jakość. A mikrofon przyda się nam przecież nie tylko do grania, ale także do telepracy czy nauki zdalnej.

 class="wp-image-2257113"
Razer Seiren X

Odpoczynek 2.0 – w promocji skompletujesz wszystko, co niezbędne w jaskini gracza.

Pełna oferta promocyjna jest oczywiście znacznie szersza i nie sposób jej streścić w jednym artykule. Pełny przegląd produktów dostępnych w super cenach znajdziecie pod tym linkiem; są tam wszystkie akcesoria, jakich potrzebuje gracz, by stworzyć wymarzony setup – od myszek po… fotele dla graczy.

Warto przy tym pamiętać, że o ile w odpoczynku 2.0 i nadrabianiu gier w wakacje nie ma absolutnie nic złego, tak warto czasem wstać od monitora, rozprostować kości i skorzystać z pięknej pogody. Jakby nie patrzeć, ciepłych miesięcy nie mamy w Polsce za wiele, więc warto korzystać, póki jest ku temu okazja.

Lokowanie produktu: RTV Euro AGD
Najnowsze
Zobacz komentarze