REKLAMA

To już ostatnie chwile konkursu! Do wygrania najnowszy smartfon, laptop i tablet Huawei

Już tylko do 3 czerwca można zgłaszać się w konkursie, w którym można wygrać najnowszy smartfon Huawei Pura 70 Pro za złotówkę. Do wygrania są też laptop i tablety Huawei.

29.05.2024 13.35
To już ostatnie chwile konkursu! Do wygrania najnowszy smartfon, laptop i tablet Huawei
REKLAMA

Akcja została uruchomiona ze względu na premierę najnowszych sprzętów Huawei – zegarków Watch Fit 3 i Watch Fit 4 Pro Space Edition, które już trafiły do sprzedaży w Polsce. Co więcej, firma ogłosiła nadchodzący debiut sztandarowego laptopa Huawei MateBook X Pro 2024, nowego tabletu Huawei MatePad 11,5" S oraz bardziej przystępnych cenowo słuchawek FreeBuds 6i, które trafią do Polski na początku czerwca.

REKLAMA

Można zgarnąć najnowszy smartfon Huawei za złotówkę. Oto co trzeba zrobić

Dwa nowe zegarki Huaweia można już bez problemu zamawiać (na start przygotowano promocję obniżającą ceny obu modeli – Fit 3 oraz 4 Pro Space Edition), natomiast reszta sprzętów będzie miała swoją premierę 4 czerwca 2024 roku. Popularny producent już teraz rozpoczął odliczanie i właśnie ruszył konkurs, w którym można zdobyć najnowsze laptopy, tablety oraz tytułowy smartfon Huawei Pura 70 Pro za symboliczną złotówkę.

Co trzeba zrobić? Będzie trzeba zapisać się do newslettera Huawei oraz wejść na stronę akcji (klikając w ten link) i odpowiedzieć na konkursowe pytanie, które brzmi: "Który z najnowszych produktów Huawei zrobił na Tobie największe wrażenie i dlaczego?". Odpowiedź może mieć standardowo maksymalnie 5 zdań, więc trzeba wykazać się kreatywnością oraz oszczędnością miejsca. Konkurs potrwa do 3 czerwca 2024 r., a zwycięzcy zostaną wybrani do 10 dni od zakończenia. Nagrody, czyli kupony umożliwiające kupno urządzeń za 1 zł, zostaną przyznane twórcom czterech najlepszych odpowiedzi:

  • 1x smartfon Huawei Pura 70 Pro
  • 1 laptop Huawei MateBook 14 2024
  • 2x tablety Huawei MatePad 11,5" S

Jest o co walczyć, ponieważ można zdobyć najnowszy smartfon Pura 70 Pro o wartości ponad 5000 zł oraz jeszcze niewydany laptop MateBook 14 2024 czy tablet Huawei MatePad 11,5" S.  Warto również zaznaczyć, że wszyscy uczestnicy konkursu w dniu premiery 4 czerwca zyskają kupon, który umożliwi dokupienie myszy bezprzewodowej za złotówkę przy kupnie nowych laptopów MateBook 14 2024, MateBook X Pro 2024 oraz tabletu MatePad 11,5" S.

W konkursie Huawei można wygrać najnowszego smartfona Pura 70 Pro

Czerwcowe premiery Huawei przyniosą naprawdę ciekawe sprzęty – przede wszystkim najnowszą wersją sztandarowego laptopa Huawei MateBook X Pro 2024, który jest lekki (waży 980 g), mierzy 13,5 mm grubości, a ma na pokładzie potężny procesor Intel Core 9 Ultra. Oprócz tego zobaczymy również nowy laptop Huawei MateBook 14 2024 z ekranem OLED 2,8K, tablet MatePad 11,5" S, czyli nową propozycję z matowym ekranem PaperMatte o odświeżaniu 144 Hz oraz nowe słuchawki FreeBuds 6i (będące następcą genialnych FreeBudsów 5i) z ulepszoną redukcją szumów (ANC).

Jak na razie nie znamy cen nowych laptopów, tabletu i słuchawek, podobnie jak dokładniej specyfikacji i możliwości, ale więcej informacji uzyskamy bliżej premiery, która jest zaplanowana na 4 czerwca. Regulamin konkursu dostępny jest pod tym linkiem.

REKLAMA

Więcej o nowościach Huawei przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA