REKLAMA

Nothing Phone (2) zyska większą baterię. Wyjdzie szybciej niż mogło się wydawać

Nothing wielkimi krokami szykuje się do już drugiej premiery smartfona. Nadchodzący Phone (2) jak się okazuje, będzie znacznie potężniejszy niż poprzednik, bo z nowych doniesień wynika, że zyska większą baterię.

25.05.2023 19.33
Nothing Phone (2)
REKLAMA

Ostatnio CEO Nothing, czyli Carl Pei postanowił rozwiać wszelkie plotki na temat procesora, jaki trafi do Phone (2). Myślano bowiem, że będzie to Snapdragon 8 Gen 1, który nie był zbyt udaną jednostką, ale dowiedzieliśmy się, że urządzenie napędzi 8+ Gen 1, czyli znacznie lepszy czip. Ale to nie koniec nowych, przedpremierowych danych.

REKLAMA

Nothing Phone (2) z większą baterią. Już w lipcu

Obecna generacja smartfona marki Carla Peia to zdecydowanie mocny średniak. "Dwójka" natomiast ma być prawie sztandarowym smartfonem, który zaoferuje nie tylko lepszą wydajność, ale także czas na baterii.

CEO Nothing w wywiadzie przeprowadzonym przez Forbesa ujawnił, że Phone (2) zyska nieco większy akumulator o pojemności 4700 mAh. Dla przypomnienia "Jedynka" oferuje 4500 mAh, a więc nie jest to niesamowicie znacząca różnica. Chociaż w połączeniu z układem wykonanym w niższym procesie technologicznym (Snapdragon 778G+ to 6-nm jednostka stworzona przez TSMC, Snapdragon 8+ Gen 1 w 4 nm), większa bateria może zaoferować znacznie lepszy czas na baterii.

REKLAMA

Drugą informacją, jaką ujawnił Carl Pei, jest data premiery Nothing Phone (2). Ta ma odbyć się już w lipcu tego roku, a więc tak naprawdę już niebawem, bo za nieco ponad miesiąc. Patrząc na specyfikację urządzenia, cena na start z pewnością będzie wyższa w porównaniu do modelu Phone (1), lecz jeśli firma postanowi dobrze wycenić swojego drugiego smartfona, sukces "Jedynki" może się powtórzyć.

Jak na stosunkowo nową markę, 750 tysięcy sprzedanych telefonów to naprawdę dobry wynik. Zobaczymy, czy nadchodzący smartfon również zyska uznanie użytkowników.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA