Wrocław nie zniszczy starych tramwajów. Gdy wojna się skończy, pojadą do odbudowywanej Ukrainy
Wszyscy mamy nadzieję, że piekło w Ukrainie w końcu się skończy i nasi sąsiedzi będą mogli jako niezależne państwo odbudować kraj po najeździe rosyjskiego agresora. Niestety będzie to trudne, bo już teraz zniszczenia są ogromne. Dlatego każda pomoc będzie się liczyć, o czym wiedzą we Wrocławiu i Pradze - w wolnej Ukrainie pojadą tramwaje z tych właśnie miast.

REKLAMA
