Już nie dwóch, a 20 producentów. LG nie żartowało z tą ekspansją webOS-a
LG webOS to system operacyjny do tej pory spotykany głównie w telewizorach LG. Niedawno koreańska firma ogłosiła zamiar licencjonowania systemu innym producentom i pochwaliła się dwoma partnerami. W raptem miesiąc ich liczba zwiększyła się do ponad dwudziestu.

REKLAMA