REKLAMA

Samsung rusza z przedsprzedażą swoich telewizorów. Na start bonusy

Ruszyła przedsprzedaż nowych telewizorów Samsunga na rok 2024. Przy zakupie sprzętu można zdobyć naprawdę fajne bonusy.

30.04.2024 19.33
Samsung rusza z przedsprzedażą swoich telewizorów. Na start bonusy
REKLAMA

Już kilka dni temu poznaliśmy ceny i możliwości tegorocznych telewizorów koreańskiego giganta technologicznego. Klienci mogą zamawiać nowe modele, a w portfolio są zarówno odbiorniki bardziej przystępne cenowo za kilka tysięcy złotych, jak i propozycje z najwyższej półki, z ekranami OLED.

REKLAMA

Telewizory Samsung na 2024 rok właśnie trafiły do przedsprzedaży

Samsung oficjalnie poinformował, że klienci mogą zamawiać już nowe telewizory. Do przedsprzedaży trafiły urządzenia z serii Excellence Line, Neo QLED oraz OLED. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat technikaliów, specyfikacji, możliwości technicznych i funkcji zastosowanych w poszczególnych modelach tegorocznych telewizorów, to odsyłam was do dedykowanego tekstu, w którym szczegółowo omówiliśmy wszystkie te aspekty.

Dziś natomiast nie skupimy się na możliwościach, a ofercie przedsprzedażowej. Jak się okazuje, ta potrwa do 14 maja 2024 (który wypada we wtorek). Klienci, którzy zdecydują się na przedpremierowy zakup, mogą liczyć na bonusy, prezenty i nie tylko. Przede wszystkim kupujący nowe modele zyskają gratisowy głośnik Samsung Music Frame HW-LS60D EN (który wygląda jak obrazek) o wartości 2099 zł.

 class="wp-image-4596723"

Oprócz tego Samsung dorzuca 10 kodów na filmy w serwisie VOD Rakuten, rabaty na kolejne zakupy w postaci Samsung Rewards (ten bonus jest przyznawany wyłącznie dla tych, którzy zdecydują się na zakup telewizora w sklepie Samsung e-store) – bonusy można wykorzystać m.in. na smartfony lub inny sprzęt Samsunga. Co więcej, koreański gigant technologiczny za darmo przedłuża gwarancję telewizora o 12 miesięcy (do 36 miesięcy – domyślnie są dwa lata) – również podczas zakupów w sklepie internetowym Samsunga.

Dodatkowym udogodnieniem jest to, że klienci mogą skorzystać z zakupu telewizora w 30 ratach 0 procent oraz wykorzystać dostawę do domu i instalację odbiornika w cenie. Najlepiej jest zatem zakupić urządzenie w sklepie producenta, natomiast bonusy typu głośnik Music Frame oraz kody na filmy w serwisie Rakuten są przyznawane również klientom, którzy zdecydują się na zakup telewizora u partnerów akcji: Euronet, Media Expert, Media Markt, Audio Color, x-kom oraz w stacjonarnych sklepach Samsunga.

 class="wp-image-4596807"

Aby móc odebrać bonusowe prezenty w postaci głośnika oraz kodów trzeba będzie zarejestrować zakup na stronie poświęconej promocji w terminie 14 dni. Do rejestracji będzie potrzebny dowód zakupu – paragon lub faktura, zdjęcie tabliczki znamionowej w widocznym numerem seryjnym, zdjęcie wyciętego numeru seryjnego i zdjęcie kartonowego opakowania projektora z widocznym miejscem po wyciętym numerze. Z takimi informacjami trzeba będzie wypełnić formularz zgłoszeniowy w ciągu 14 dni, logując się do konta Samsung. Po pozytywnej weryfikacji głośnik zostanie wysłany na podany adres, podobnie jak kody Rakuten. Pula zamówień promocyjnych wynosi 400 sztuk.

Lista telewizorów objęta promocją jest dostępna tutaj, natomiast regulamin akcji dostępny jest na stronie Samsunga pod tym linkiem.

REKLAMA

Więcej o sprzęcie Samsunga przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA