REKLAMA

Nowe smartfony Samsunga pojawią się wcześniej niż przewidywano. Jest ważny powód

Jeżeli nowa plotka się potwierdzi, nowe urządzenia Samsung będzie dało się kupić jako nagrody za czerwony pasek i dobrze obroniony dyplom. 10 lipca w Paryżu odbędzie się letnie wydarzenie Galaxy Unpacked.

26.04.2024 07.29
Nowe smartfony Samsunga pojawią się wcześniej niż przewidywano. Jest ważny powód
REKLAMA

Wobec zapowiedzi i przecieków Galaxy Ring, nowych Galaxy Watchy oraz składanych smartfonów, ostatnią rzeczą, której oczekują fani Samsunga, jest data letniego Galaxy Unpacked. Pierwsze spekulacje mówiły nie o tradycyjnej dla koncernu daty ostatniej środy lipca, a terminu około 2-3 tygodnie wcześniej.

A to ze względu na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które mogłyby "przyćmić" najnowsze urządzenia koreańskiego producenta. Najnowsze plotki potwierdzają tę teorię.

REKLAMA

Samsung rezerwuje lipiec dla siebie. Najpierw elektronika, potem jej promocja na Igrzyskach

SamMobile, serwis, który wcześniej przekazywał plotki o początku lipca jako planowanej dacie letniego Galaxy Unpacked. Teraz ten sam serwis informuje o "potwierdzeniu" 10 lipca jako daty wydarzenia.

10 lipca to środa, co idealnie pasuje do dotychczasowego wzorca prezentacji produktów producenta, mimo że jest o kilka tygodni wcześniej w porównaniu do poprzedniego roku. Jednak znacznie ciekawszym aspektem nachodzącego Galaxy Unpacked jest jego lokalizacja.

Według SamMobile, ten ma się odbyć... w Paryżu. Czyli w tej samej lokalizacji, co tegoroczne Igrzyska, które rozpoczną się 26 lipca. Jednak ma to sens, biorąc pod uwagę, że koreański gigant jest jednym ze sponsorów wydarzenia i zawsze wykorzystuje okazję by zarówno zareklamować produkty, jak i wypuścić tematyczne, limitowane urządzenia.

Przykładowo podczas zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022 w Pekinie można było nabyć limitowaną edycję Samsunga Galaxy Z Flip 3. Z kolei podczas letnich Igrzysk Olimpijskich w 2021 roku do limitowanej sprzedaży trafił Samsung Galaxy S21 Olympic Edition.

W zeszłym roku Samsung zorganizował premierę Z Flip 5, Z Fold 5 oraz Galaxy Watch 6 w Seulu w Korei Południowej.

Kup składany smartfon Samsunga:
x-kom
Samsung Galaxy Z Fold5
x-kom
x-kom
Samsung Galaxy Z Flip5
x-kom

Według oczekiwań podczas lipcowego wydarzenia, Samsung oprócz pierścienia, składanych smartfonów i zegarka zaprezentuje także nowe tablety, a według niektórych analityków jest również szansa na prezentację pierwszego laptopa Samsung z procesorem Snapdragon.

Więcej na temat Samsung:

REKLAMA

Zdjęcie główne: tinhkhuong / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA