REKLAMA

Galaxy S24 Ultra to nie jedyny Ultra w tym roku. Samsung planuje coś jeszcze

Jeżeli najnowsze plotki są prawdziwe, to latem Z Fold otrzyma młodszego, lecz napakowanego brata. Z Fold 6 Ultra ma być trzecim smartfonem, którego możemy się spodziewać podczas lipcowego wydarzenia Samsunga. Jednak niestety, jest haczyk.

01.04.2024 19.11
Galaxy S24 Ultra to nie jedyny Ultra w tym roku. Samsung planuje coś jeszcze
REKLAMA

W kalendarzu premier Samsunga mamy dwie ważne daty: połowę stycznia - debiut smartfonów z linii Galaxy S, oraz końcówkę lipca, gdy Samsung oficjalnie prezentuje urządzenia z linii Galaxy Watch, Z Flip oraz Z Fold.

Styczniowe wydarzenie, które dało nam Galaxy S24, S24 Plus oraz S24 Ultra mamy już za sobą i obecnie wyczekujemy lipcowego wydarzenia, gdy oprócz zegarka i składaków koncern ma pokazać inteligentny pierścień. Jednak Galaxy Ring ma nie być jedyną gwiazdą wieczoru.

REKLAMA

Z Fold 6 Ultra na horyzoncie? Kolejna plotka mówi tak, ale z haczykiem

Jak przekazuje holenderski serwis Galaxy Club, Samsung pracuje nie tylko nad modelami Z Flip 6 oraz Z Fold 6, ale także nad modelem Z Fold 6 Ultra.

Zgodnie z informacjami Holendrów, Samsung pracuje nad urządzeniem oznaczonym numerem SM-F958 i właśnie ta informacja ma potwierdzać debiut Z Fold 6 Ultra. Bowiem Galazy Z Fold 5 jest oznaczony numerem SM-F946, natomiast Z Fold 6 spodziewany jest pod numerem SM-F956. Z kolei Galaxy S24 Ultra oznaczony jest numerem SM-S928. Tak więc można zauważyć, że szóstki zarezerwowane są dla składaków Samsunga, a ósemki dla urządzeń Ultra.

Jednak, jak informuje Galaxy Club, jest jeden haczyk.

W tej chwili wydaje się, że w przygotowaniu jest tylko wariant SM-F958 dla Korei Południowej: SM-F958N. Nie możemy obecnie potwierdzić istnienia wersji urządzenia dla Europy, USA lub innych rynków.

Jednocześnie nie ma informacji o tym, czy Samsung zdecyduje się rozdrobnić swoje składaki na trzy warianty (tak jak ma to miejsce w serii S).

Choć jest to jedynie plotka, pokrywa się ona z poprzednimi, w myśl których Samsung ma wypuścić nie jednego, a dwa nowe Foldy. Jednakże według innych plotek "nowy" wariant Folda miał być wariantem tańszym (w domyśle z oznaczeniem FE), co przeczy teorii o Foldzie Ultra.

REKLAMA

Więcej na temat nadchodzących składaków Samsunga:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA