REKLAMA

NordVPN zaszalał. Z takich promocji żal nie skorzystać

NordVPN z okazji wiosny postanowił wprowadzić mocne promocje. Nie dość, że będziemy mogli zaoszczędzić sporo pieniędzy, to jeszcze zyskamy wszechstronną ochronę w Internecie.

21.03.2024 15.28
NordVPN świętuje 12. urodziny. Ruszyła świetna promocja
REKLAMA

W rankingu najlepszych usług typu VPN na rynku wskazaliśmy NordVPN jako jedną z najlepszych opcji, po którą powinni sięgnąć ci, którzy cenią sobie prywatność i bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. Teraz jest idealny czas na zapewnienie sobie ochrony – szczególnie że przeceny sięgają nawet 74 proc.

REKLAMA

NordVPN przygotował specjalne obniżki

Specjalna wiosenna promocja NordVPN wystartowała 21 marca i potrwa przez następne miesiące – aż do 12 czerwca 2024 r. Dzięki wyprzedaży dostępne plany na usługę VPN będą mocno przecenione – nawet do 71 proc. Do planów NordVPN dołącza 3-miesięczne kupony. Jeśli wybierzemy plan Standard, otrzymamy kupon na standardowy okres subskrypcji, którym możemy podzielić się np. ze znajomym. Ceny rozpoczynają się od 10,39 zł miesięcznie za 2-letni pakiet Basic, co pozwala zapewnić sobie kompleksową ochronę za naprawdę niewielkie pieniądze. Pakiet Ultra jest dostępny -71 proc. w cenie 22,29 zł za miesiąc.

Tak wyglądają ceny wszystkich 2-letnich pakietów NordVPN

Bonusowy kupon mogą wykorzystać nie tylko nowi użytkownicy, ale także ci, którzy już wcześniej korzystali z NordVPN. Kupon zostanie wysłany w ciągu 24 godzin od aktywacji dowolnego planu, a na jego wykorzystanie jest naprawdę sporo czasu - to świetna opcja, szczególnie że możemy sprezentować dostęp bliskiej osobie. Ceny dostępnych pakietów nie wydają się wygórowane, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że NordVPN ulepszył swoją usługę - teraz z ochrony możemy korzystać nawet na 10 urządzeniach jednocześnie.

Z okazji rozpoczęcia wiosny usługa NordPass (bezpieczny menedżer haseł) również została mocno przeceniona. Tak jak w przypadku usługi NordVPN przecena wystartowała 21 marca, ale będzie dostępna znacznie krócej - do 24 kwietnia. Mowa zatem o nieco ponad miesięcznym okresie wyprzedaży - w tym czasie 2-letni plan premium możemy nabyć 50 proc. taniej – w cenie zaledwie 5,09 zł miesięcznie.

Dla bardziej zaawansowanych i wymagających osób jest dostępny 2-letni plan rodzinny, który został przeceniony o 53 proc. – koszt takiego to zaledwie 9,39 zł za miesiąc w planie 2-rocznym. Z planu rodzinnego może skorzystać aż 6 użytkowników. Niezłą alternatywą dla usługi NordPass jest menedżer haseł Keeper Security.

NordVPN to przede wszystkim bezpieczne korzystanie z internetu

NordVPN wyróżnia się na tle innych usług VPN przede wszystkim dużą liczbą serwerów na całym świecie, dzięki czemu w razie potrzeb możemy zmienić naszą wirtualną lokalizację na praktycznie każdy zakątek świata. Oprogramowanie zapewnia także wysokie prędkości przesyłania danych, jednocześnie nie rejestrując danych użytkowników takich jak historia przeglądania czy użycie danych.

Użytkownik ma do dyspozycji szereg planów NordVPN, w tym plan standardowy dla mniej wymagających użytkowników, którzy poszukują przede wszystkim taniego VPN-a. Ponadto dostępne są również wyższe plany obejmujące usługę NordPass i inne dodatkowe funkcje.

Jeśli interesują Cię inne narzędzia do zarządzania hasłami, sprawdź rozwiązanie Keeper.

REKLAMA

Więcej tekstów o usługach VPN znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA