REKLAMA

Huawei Watch Ultimate Gold Edition to smart zegarek za 14 000 zł. Tak, jest ze złota

Huawei Watch Ultimate Gold Edition to prawdopodobnie najbardziej biżuteryjny smartwatch ze wszystkich aktualnie produkowanych. Zniechęcać może tylko cena - choć niektórzy prawdopodobnie uznają ją za wyznacznik luksusu.

14.09.2023 15.00
Huawei Watch Ultimate Gold Edition
REKLAMA

Huawei Watch Ultimate Gold Edition technicznie czy funkcjonalnie nie różni się praktycznie niczym od swojej standardowej wersji. To nadal jeden z ciekawszych zegarków na rynku, a jego Złota Edycja nie wprowadza do sprzętu czy oprogramowania żadnych zmian. Zmienia się tylko powierzchowność. Ale za to jak! Zegarek wykonany jest z prawdziwego 18-karatowego złota, zwracając momentalnie na siebie uwagę. Cena? Jedyne 3000 euro.

REKLAMA
Huawei Watch Ultimate Gold Edition

Co ciekawego pokazał jeszcze Huawei?

Huawei Watch Ultimate Gold Edition - co potrafi?

Huawei Watch Ultimate Gold Edition

Huawei Watch Ultimate to pierwszy zegarek na rynku, który oferuje tryb nurkowania do 100 metrów. Zegarek ma obudowę z płynnego metalu na bazie cyrkonu, nanoceramiczną obudowę i szafirową tarczę z wyświetlaczem AMOLED LTPO o przekątnej 1,5 cala. Zegarek ma również wiele funkcji zdrowotnych, takich jak pomiar tętna, saturacji krwi tlenem, EKG czy poziomu mleczanów.

REKLAMA

Akumulator o pojemności 530 mAh zapewnia do 14 dni pracy na jednym ładowaniu. Huawei Watch Ultimate jest dostępny też w dwóch innych wersjach: Expedition i Voyage, różniących się kolorem obudowy i paska lub bransolety. Cena zegarka wynosi od 3299 zł do 4199 zł w zależności od wersji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA