REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Huawei właśnie pokazał FreeBuds Pro 3 i wcisnął słuchawki do... okularów

Huawei Watch GT 4 to najważniejsza dzisiejsza premiera Huawei, ale z pewnością nie jedyna. Do elektroniki ubieralnej tego producenta dołączają słuchawki FreeBuds Pro 3, a także niezwykłe okulary Huawei Eyewear II.

14.09.2023
16:31
Huawei Eyewear II
REKLAMA

Słuchawki FreeBuds Pro 3 wyposażono w jednoczęściową, gładką szklaną obudowę wykonaną ze szkła, a także podwójny przetwornik mający zapewniać wyraźniejsze wysokie tony, głębokie niskie tony oraz mechanizm programowy Triple Adaptive EQ odpowiadający za autentyczną jakość dźwięku.

REKLAMA

Słuchawki mają oferować o 50 proc. skuteczniejsze wyciszanie szumów w komunikacji publicznej niż poprzednia generacja i o 80 proc. skuteczniejsze, jeśli czynnikiem jest wiatr lub pęd powietrza.

Słuchawki pojawią się w sprzedaży 18 października w cenie 200 euro.

Co jeszcze pokazał Huawei?

To jednak nie koniec nowości. Co powiecie na okulary od Huawei?

Eyewear II, bo o nich mowa, to tak naprawdę bardzo wymyślne słuchawki. To jednak nie oznacza, że nie są w żaden sposób przełomowe. Najważniejszą ich częścią są bowiem głośniki - ale nie byle jakie. Starannie zaprojektowany profil akustyczny i rozmaite dodatkowe sztuczki sprawiły ponoć, że osoba nosząca okulary słyszy wyraźnie muzykę czy inne dźwięki - a osoby wokół ciszę.

Można więc ich używać bez obaw związanych z naprzykrzaniem się innym osobom. Można też komfortowo ich używać jako zestawu głośnomówiącego - Huawei zapewnia, że nikt wokół nie usłyszy rozmówcy, a tylko sam użytkownik.

Huawei Eyewear II i ich innowacyjny system audio

Huawei Eyewear II są wodoodporne (IP54). Są zgodne z urządzeniami z Windowsem, z Androidem, a także z urządzeniami Apple'a. Mają oferować skuteczny mechanizm wyciszania szumów. Przełączanie piosenek, regulacja głośności czy odbieranie połączeń realizowane jest przez gest dotykowy na ukrytym z boku panelu.

REKLAMA
 class="wp-image-4045829" width="840"
Huawei Eyewear II

Okulary pojawią się w sprzedaży 18 października w cenie 300 euro.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA