REKLAMA

Polacy pokochali zegarki tego producenta. Kupili ich miliony

Huawei pochwalił się wynikami z Polski. Okazuje się, że firma na naszym rynku sprzedała ponad 2 miliony egzemplarzy wearables, czyli urządzeń ubieralnych. Polacy pokochali zegarki producenta.

11.09.2023 20.09
Huawei sprzedał w Polsce ponad 2 miliony wearables. Polacy pokochali zegarki producenta
REKLAMA

Na rynku dostępna jest masa inteligentnych zegarków i innych sprzętów ubieralnych. To, jaką markę wybieramy przede wszystkim zależy od gustu i oczekiwań. Nieco ponad miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Huawei sprzedaje najwięcej smartwatchy w Polsce - teraz dowiedzieliśmy się, ile faktycznie producent sprzedał - liczba robi wrażenie.

REKLAMA

Ponad 2 miliony wearables Huaweia sprzedanych w Polsce. Polacy pokochali te zegarki

Od niemal 10 lat Huawei tworzy swoje sprzęty do noszenia, czyli tzw. wearables. Cała historia zaczęła się od Huawei TalkBanda B1 z 2014 roku, ale przez te lata technologia bardzo poszła do przodu. Pierwszy zegarek zadebiutował w 2015 roku, natomiast bardzo ważnym momentem była premiera Huawei Watch GT pierwszej generacji.

To taki pierwszy inteligentny zegarek, który jednocześnie łączył smart funkcje z elganckim wyglądem. Od tego czasu zostały bardzo ulepszone - wystarczy spojrzeć na tegorocznego Huawei Watch 4 Pro, czy Watch Ultimate, który wygląda, jakby pochodził od jubilera. Oba zegarki wyglądają na klasyczne konstrukcje, ale oferują szereg inteligentnych funkcji.

Huawei Watch 4 Pro - test. Lepszy niż Samsung? Kosmiczna jakość, nowe funkcje

Obok zegarków firma ma do dyspozycji opaski Huawei Watch FIT, Watch D. W Polsce firma łącznie sprzedała 2,1 miliona egzemplarzy swoich sprzętów wearables, co robi wrażenie. Patrząc na to, że Huawei coraz bardziej idzie w stronę potrzeb różnych użytkowników - przykładowo dzięki zegarkowi Watch Buds ze wbudowanymi słuchawkami, czy Watch GT Runner ta liczba będzie tylko rosła w zatrważająco szybkim tempie. 

Więcej o sprzętach Huawei na Spider's Web:

Huawei Watch GT 4 tylko doleje oliwy do ognia popularności

Z powszechnie dostępnych w sieci przecieków wiadomo, że Huawei przygotowuje swoją nową serię zegarków Huawei Watch GT 4. To będzie kolejna odsłona popularnej serii zegarków chińskiego giganta technologicznego - nie zdziwię się, jeśli zachwyci możliwościami. Według doniesień portalu Winfuture wynika, że cena zegarków ma zaczynać się od 249 euro - najpewniej za model 41 mm.

REKLAMA

Z drugiej strony będzie dostępny też 46-mm Huawei Watch GT 4 - oba sprzęty będą dostępne w kilku wersjach, ale na szczegóły przyjdzie nam poczekać do premiery, która odbędzie się 14 września. Zobaczymy, czy faktycznie przecieki się sprawdzą i urządzenie będzie kosztować te nieco ponad 1100 zł. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA