REKLAMA

Klienci tego banku będą mieli w weekend problemy z płatnościami

Jak co tydzień w piątek przychodzimy z informacjami w kwestii weekendowych utrudnień w płatnościach online. Tym razem klienci banku Credit Agricole muszą przygotować się na przerwę, ponieważ zaplanowano prace serwisowe.

09.06.2023 11.05
Klienci tego banku będą mieli w weekend problemy z płatnościami
REKLAMA

Przerwy techniczne w bankowości online najczęściej mają miejsce nocami w weekend, choć zdarzają się też takie w środku tygodnia, związane z niezaplanowanymi działaniami. Niemniej jednak banki podają te informacje z odpowiednim wyprzedzeniem, bo kilku, a nawet kilkunastu dni. Co daje szansę na wcześniejsze przygotowanie się.

REKLAMA

Credit Agricole z pracami technicznymi w ten weekend. Nie będzie działała aplikacja i BLIK

Jak informuje Credit Agricole na swojej stronie internetowej, w ten weekend - 11 czerwca będą przeprowadzane prace techniczne. Potrwają one z soboty na niedzielę od 0:00 do 10:00, czyli aż 10 godzin. Zostaną wyłączone niektóre funkcje. Nie będzie dostępna aplikacja mobilna, serwis internetowy do bankowości elektronicznej CA24 eBank oraz przelewy online i BLIK.

A więc w tych godzinach korzystający z usług tego banku nie zapłacą przy pomocy BLIKA online, czy przykładowo w sklepie. Do dyspozycji pozostanie możliwość korzystania z kart płatniczych w sklepach i wypłat w bankomatach.

Przeczytaj także:

Ponadto po transakcji kartą nie zostanie wysłana wiadomość SMS z potwierdzeniem - i to tak naprawdę tyle z utrudnień. Warto zaznaczyć, że klienci innych banków w tym tygodniu nie muszą się martwić o płatności online czy korzystanie z usług bankowości elektronicznej.

W następnym tygodniu w weekend zaplanowane zostały prace techniczne Credit Agricole, podobnie jak w mBanku. Ale o tym przypomnimy w kolejny piątek.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA