REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Zakupy
  3. Technologie
  4. Tech

Przydatny i tani gadżet do samochodu. Uchwyt Baseus Magnetic Air Vent

Nie musisz kupować nowego iPhone’a, żeby skorzystać z dobrego magnetycznego uchwytu samochodowego. Wybierz uchwyt Baseus Magnetic Air Vent, który działa doskonale z każdym telefonem.

Uchwyt samochodowy Baseus Magnetic Air Vent - tanio, sklep
REKLAMA
380 interakcji
dołącz do dyskusji

Użytkownicy najnowszych iPhone’ów 12 chwalą nowy standard MagSafe, dzięki któremu mogą nie tylko używać magnetycznych ładowarek, ale też wygodnie przyczepiać smartfon do różnych stojaków i akcesoriów, w tym uchwytów w samochodzie. Nie wszyscy jednak wiedzą, że z podobnego rozwiązania można korzystać nie tylko na najdroższych iPhone’ach, ale na dowolnych smartfonach.

REKLAMA

Baseus Magnetic Air Vent to magnetyczny uchwyt do auta kompatybilny z każdym smartfonem.

 class="wp-image-1562855"

Baseus Magnetic Air Vent to niewielki uchwyt do auta mocowany na kratkę nawiewu. Dzięki temu jest rozwiązaniem dyskretnym i bezpiecznym, ponieważ smartfon nie będzie zasłaniał widoczności nachodząc na szybę. A pamiętajmy, że w niektórych europejskich krajach jazda ze smartfonem zasłaniającym szybę jest niezgodna z prawem, a policja może za to wystawić mandat. Przy Baseus Magnetic Air Vent nie ma tego ryzyka, a do tego rozwiązanie jest po prostu bardziej eleganckie.

 class="wp-image-1562861"

A jak zamocować smartfon do takiego uchwytu? Tutaj z pomocą przychodzi niewielka blaszka, którą wystarczy nakleić na plecki smartfona lub jego etui. To minimalistyczne rozwiązanie, które praktycznie nie powiększa rozmiarów smartfona, a dodaje do niego magnetyczny system mocowania. Smartfon z blaszką po prostu przykładamy do uchwytu i całość jest stabilnie zamocowana.

Do jednego uchwytu samochodowego możemy na zmianę mocować dwa smartfony.

 class="wp-image-1562858"

W zestawie znajdziemy dwie blaszki do mocowania, z których jedna jest umieszczona w eleganckim skóropodobnym obiciu, a druga jest w wersji surowej, którą można umieścić np. pod etui smartfona. W zestawie są też dwie folie, dzięki którym taka blaszka bez obicia nie zarysuje smartfona.

Dzięki temu rozwiązaniu w jednym zestawie mamy komplet, który pozwoli mocować do uchwytu Baseus Magnetic Air Vent dwa smartfony. To bardzo wygodne rozwiązanie dla par, które mają jedno auto i jeżdżą nim na zmianę.

Baseus Air Vent ma kilka przemyślanych dodatków.

REKLAMA
 class="wp-image-1562864"

Uchwyt mocowany do kratki jest wyposażony w głowicę kulową, dzięki czemu możemy w dużym zakresie dobrać kąt nachylenia smartfona. Do tego dochodzą też dwa uchwyty na kable, dzięki którym możemy zaprowadzić porządek w aucie. Jeżeli często ładujemy smartfon w samochodzie, przewód do ładowania można zaczepić do uchwytu, żeby zawsze był pod ręką.

Uchwyt Baseus nie ma wbudowanej ładowarki bezprzewodowej, ale nie powinno to dziwić w kontekście ceny tego gadżetu, która w sklepie Spider’s Web wynosi zaledwie 19,90 zł. W tej cenie dostajemy cały zestaw, na który składa się uchwyt, dwie blaszki, osłonka skóropodobna na jedną z nich i folie ochronne na drugą.

Baseus Air Vent kupisz w sklepie Spider’s Web w cenie 19,90 zł. Dostępne są różne kolory - sprawdź wersje: białą, czerwoną i złotą.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA